Uzavretá zľava:

REFLEXNÁ MASÁŽ CHODIDIEL s diagnostikou, ktorá vám dopraje úžasne ľahučké nohy s príjemným pocitom a zlepšením funkčnosti problematických orgánov ľudského tela. Teraz 30 minút len za 15€ !

 
25 € 40% --d --h --m kúpené 4x

Reflexná masáž chodidiel v Starom meste

- 40% Reflexná masáž chodidiel v Starom meste  

Kupón platí

Od dnes do 31.01 2022

V skratke

  • kupón platí na reflexnú masáž chodidiel s diagnostikou
  • masáž trvá 30 minút
  • nutné telefonické objednanie
  • storno je možno nahlásiť najneskôr 24 hodín pred objednaným termínom, v prípade neohlásenia zmeny termínu kupón už nie je možné použiť.

Kam s kupónom

AMARY SPA masážny salón    
Mária Kocianová 
Zdravotné stredisko, Čulenova 6, Bratislava 1

tel: +421904 898 777
                     
www.amaryspa.com


View Larger Map

Doporučte známym:
Email
 

Za kupón získate:

  • kupón na reflexnú masáž chodidiel s diagnostikou
  • masáž trvá 30 minút
  • nutnosť telefonickej objednávky
  • storno je možno nahlásiť najneskôr 24 hodín pred objednaným termínom, v prípade neohlásenia zmeny termínu kupón už nie je možné použiť.

V dnešnej uponáhlanej dobe plnej stresu Vás radi privítame v peknom a voňavom prostredí masážneho salóna Amary Spa.
Pri príjemnej relaxačnej hudbe a upokojujúcom svetle sviečok sa chvíľu budete venovať len sami sebe, oddýchnete si od bežných starostí, zrelaxujete a zregenerujete svoj organizmus.

5

Reflexná terapia  je jednou z najúčinnejších metód alternatívnej medicíny. Má svoj pôvod v tradičnej čínskej medicíne a dá sa využiť ako diagnostický nástroj a aj ako spôsob liečenia.
Metóda reflexnej masáže chodidiel vychádza z poznatkov,  že všetky zakončenia ľudského tela majú svoje zastúpenie na reflexných plôškach chodidiel,  ktoré zodpovedajú príslušným orgánom alebo oblastiam tela.  Chodidlo teda predstavuje zmenšený obraz ľudského tela.

5

Tlačením a trením bodov na chodidle je možné veľmi spoľahlivo nájsť problémové miesta na ľudskom tele, pretože reflexné body na spodnej časti chodidla pri stlačení reagujú bolestivo a tak prezrádzajú postihnuté svaly, kĺby alebo vnútorné orgány.

Z týchto dôvodov sa metóda reflexnej masáže chodidiel celkom spoľahlivo dá využívať aj pri diagnostike postačujúcej pre terapiu. Reflexnou terapiou možno pôsobenie nasmerovať  presne na patričný orgán.

Tlakom na danú plochu alebo bod sa prenáša signál na príslušný orgán, účinok sa dostavuje okamžite, čo má veľký význam pri bolestiach alebo akútnych problémoch.

5

Tlakom a masírovaním reflexných plôšok na chodidlách je možné zlepšiť celkovú látkovú výmenu, ovplyvniť bolesť chrbta a chrbtice, urýchliť  hojenie po úraze alebo operatívnom zásahu.

Ošetrenie reflexnou terapiou je vhodné na nápravu i prevenciu zdravotného stavu, pomáha udržiavať celkový dobrý zdravotný stav organizmu, telo sa stáva odolnejšie, vyrovnanejšie a po masáži má človek pocit ľahkých nôh.

 

25 € 40% --d --h --m kúpené 4x

Reflexná masáž chodidiel v Starom meste

Ďalšie zľavy

 
Všetky zľavy