Uzavretá zľava:

Už Vás nebaví chodiť na „trvalé bezbolestné odstraňovanie chĺpkov“ ako na klavír?  BEAUTY SALON PRETTY WOMAN Vám ponúka dokonalú, bezbolestnú a trvalú epiláciu! Dokonale hladké telo, pre ženy aj mužov. Teraz od 1.95€ za 1 kupón !

 
22 € 91% --d --h --m kúpené 668x

Profesionálna bezbolestná laserová epilácia moderným diódovým laserom už od 1.95€

- 91% Profesionálna bezbolestná laserová epilácia moderným diódovým laserom už od 1.95€  

Kupón platí

Od dnes do 28.02 2017

V skratke

 • trvalé odstránenie chĺpkov, počet kupónov podľa tabuľky
 • diódový laser
 • bezbolestné ošetrenie
 • vhodné pre ženy i pre mužov všetkých vekových kategórií

Kam s kupónom

Beauty Salón Pretty Woman
Mlynarovičova 6, vchod zozadu
851 03 Bratislava
Tel.: 0907/851470
e-mail: beauty.salon.pretty.woman@gmail.com
www.salonprettywoman.sk
www.facebook.com/salonprettywomanBA/


View Larger Map

Doporučte známym:
Email
 

Za kupón získate:

 • trvalé odstránenie chĺpkov, počet kupónov podľa tabuľky
 • diódový laser
 • bezbolestné ošetrenie
 • vhodné pre ženy i pre mužov všetkých vekových kategórií
 • najmodernejšie procedúry a technológie
 • prvotriedne služby
 • profesionálne prostredie
 • termín si dohodnite telefonicky, alebo e-mailom na: e-mail: beauty.salon.pretty.woman@gmail.com

Spýtajte sa nás na čokoľvek. Je potrebná rezervácia VOPRED na tel. č.: 0907/851470. Pri objednávaní zadajte číslo kupónu. Počet kupónov nie je obmedzený.
Klient nemôže prísť na ošetrenie opálený, minimálne 2 týždne sa nemôže opaľovať a po ošetrení nemôže ísť mesiac na slnko, inak hrozia pigmentové fľaky. Ešte pred ošetrením je nutné, aby si zakúpili v lekárni ochranný krém s UV filtrom SPF50+.

Nie je laser ako laser

Mnohé medicínske centrá a kozmetické salóny zvyčajne pracujú s prístrojom použiteľným “na všetko” – aj na epiláciu, na cievky, na pigmentové škvrny a podobne. Obyčajne to vedie k zvýšeniu počtu potrebných sedení, nedostatočnému efektu a zvýšenému počtu komplikácií. Väčšina veľkých pracovísk investuje do kvalitného prístroja, alexandritového, alebo diódového laseru.

Keď laser na odstránenie chĺpkov, tak najmodernejší diódový laser.

Existuje nespočetné množstvo výrobcov, typov prístrojov, laserov lepších, aj menej kvalitných. Všetci o sebe tvrdia, že sú najlepší. Klient sa nakoniec presvedčí o kvalite sám, bohužiaľ často na vlastnej škode. Mnohokrát je výsledný efekt podmienený rizikom komplikácií, ako je nadmerný opuch, dlhodobé začervenanie, kožné chrasty, ale aj napr. vznik trvalých zmien pigmentácie až popálenín a jaziev! Na našom pracovisku používame jeden z najúčinnejších a najbezpečnejších diódových laserov.

Princípom laserovej epilácie je, že laserový paprsok je pohlcovaný pigmentom vlasovej cibuľky chĺpku. V tomto mieste sa premení energia laseru na teplo a vlasovú cibuľku zničí.

Definitívne sú zničené chĺpky len v rastovej fáze (cca 20-40% chĺpkov). Z tohto dôvodu je nutné laserovú epiláciu niekoľkokrát opakovať. Celkový počet ošetrení je individuálny.

Vlnová dĺžka 808 nm diódových laserov spôsobuje hlbší prienik tepelnej energie, ako IPL, SHR IPL (SHR IPL pracuje 3 krát rýchlejšie ako klasické IPL, ale výsledky sú približne rovnaké.) a E-light prístroje.  V porovnaní s IPL sú výsledky epilácie diódovým laserom rýchlejšie (až o 50% a viac) a dlhodobejšie (až 10x).

Jedinečnosť diódových laserov spočíva v ich krátkom pulze, ktorý dokáže s vyššou energiou zacieliť požadovanú energiu bez poškodenia okolitých tkanív.

Aký je rozdiel medzi IPL a diódovým laserom?
Energia diódového lasera je výhradne zameraná len na cibuľku chĺpku, vďaka čomu umožňuje bezpečnejšie a rýchlejšie výsledky.

Intenzívne pulzné svetlo (IPL), čiže ošetrenie na báze svetla, používa menej intenzívne a širšie spektrum svetla ako skutočný laser. Svetelná energia zasiahne okrem cibuľky chĺpku aj okolité tkanivá. Aby sa tieto nepoškodili, musí byť použitá energia nižšia ako pri laserovom prístroji. To znamená menej účinné ošetrenie, pomalšie výsledky a viacej sedení a nakoniec viac investovaného času a aj financií.


6226

Využite neopakovateľnú ponuku a zbavte sa nežiadúcich chĺpkov raz a navždy prostredníctvom laserovej epilácie moderným diódovým laserom. Mať navždy hladké telo je teraz jednoduchšie a lacnejšie ako kedykoľvek predtým. Diódový laser je vhodný pre ženy aj mužov na akúkoľvek časť tela. Stačí si iba nájsť tú svoju „zónu“ v nasledujúcej tabuľke a objednať potrebný počet kupónov na jedno ošetrenie.

kaya1

Môžete si tak zvoliť kombináciu počtu kupónov pre jednotlivé ošetrenia podľa vašich predstáv a nakupovať kupóny so zľavou až 85%! Ošetrenie sa odporúča opakovať 3 – až 6 krát v časovom rozmedzí 4 týždne až niekoľko mesiacov.

65

Ako diódový laser funguje? Diodový laserový systém je pohlcovaný pigmentom, ktorý je vo vlasových folikulách a krčku vlasu, čím ničí vlasovú cibuľku. Zákrok je mimoriadne jednoduchý a dĺžka ošetrenia závisí od toho, ktorú časť tela sa rozhodnete epilovať. Laser ničí len chĺpky v aktívnej rastovej fáze. Chĺpky nachádzajú v rôznych štádiách rastu a až postupne sa dostávajú do aktívnej fázy, v ktorej obsahujú najviac pigmentov a je ich možné efektívne odstrániť, treba počítať s tromi až šiestimi zákrokmi, ktoré sa opakujú po 1 až 3 mesiacoch.

54

Záleží od hustoty ochlpenia a konkrétneho ošetrovaného miesta. Po absolvovaní ošetrenia chĺpky jednoducho nevyrastú, pretože vlasová cibuľka bude definitívne zničená. Ako prebieha ošetrenie? Ošetrenie diódovým laserom prebieha v priestoroch salónu BEAUTY SALON PRETTY WOMAN. “Pohodlne sa uložíte a zveríte sa do rúk vyškoleného personálu.” Po nanesení číreho gélu je určená lokalita ošetrovaná aplikačnou, chladenou koncovkou, takže poskytuje aj čiastočnú anestéziu. Nemusíte sa však báť, ošetrenie je bezbolestné a pocítite nanajvýš jemné štípanie.

652

Po ošetrení môže zostať miesto na chvíľu začervenané, no okrem pobytu na slnku vás nebude nijako obmedzovať. Pre koho je ošetrenie vhodné? Ošetrenie diódovým laserom je vhodné pre všetky vekové skupiny ženy i mužov, skrátka pre každého, kto sa chce zbaviť nežiaducich chĺpkov. Ošetrenie sa neodporúča len tehotným ženám a ľuďom s opálenou pokožkou. Ošetrované miesto by nemalo byť opálené, či už pobytom na slnku, alebo návštevou solária. Takisto je dôležité, aby ošetrovaná oblasť nebola minimálne šesť týždňov epilovaná inak ako holením alebo strihaním.

Kontraindikácie:

 • tehotenstvo
 • kardiostimulátory a kovové implantáty (lokálne kontraindikácie)
 • rakovina
 • epilepsia
 • diabetes
 • phlebitis
 • keloidné formácie, choroby kože, otvorené zranenia
 • nedávne vystavenie slnku
22 € 91% --d --h --m kúpené 668x

Profesionálna bezbolestná laserová epilácia moderným diódovým laserom už od 1.95€