Uzavretá zľava:

Ubytovanie pre 2 osoby na 3 alebo 4 dni s raňajkami v Hoteli Petrus*** v Krakove. Komfort, domáca atmosféra, gastronómia, profesionalita personálu - to vám ponúka tento hotel. Výborná poloha v parku neďaleko centra a môžete si vychutnať krásne historické mesto Krakow. Teraz len od 111€ pre dvoch!

 
131 € 15% --d --h --m kúpené 9x

Krakov pre 2 osoby s raňajkami v hoteli Petrus*** na 3 alebo 4 dni s raňajkami

- 15% Krakov pre 2 osoby s raňajkami v hoteli Petrus*** na 3 alebo 4 dni s raňajkami  

Kupón platí

Od dnes do 30.12 2019

V skratke

 • ubytovanie na 3 alebo 4 dni v komfortnej dvojposteľovej izbe typu Standard pre 2 osoby
 • 2 x alebo 3 x bufetové raňajky pre 2 osoby
 • WIFI zdarma vo všetkých priestoroch hotela
 • deti do 12 rokov na posteliach s rodičmi zdarma
 • deti do 2 rokov s ponukou detskej postieľky zdarma
 • Voucher je platný do: 30.12.2019

Kam s kupónom

Zmenu KUPÓNU na VOUCHER je potrebné urobiť do 7 dní od kúpy na stránke cestovnej agentúry: Registrovať kupón

Kupón je potrebné vymeniť za Voucher do 3 pracovných dní.
Registráciu Voucheru je potrebné spraviť do 3 pracovných dní od doručenia kupónu. Po zaregistrovaní Vám bude zaslaný Voucher do 3 pracovných dní a na jeho základe si môžete dohodnúť rezerváciu priamo v hoteli e-mailom.
Do hotela pošlite číslo Vouchera e-mailom spolu s požiadavkou na rezerváciu.

Hotel Petrus***
ul. Pietrusińskiego 12 - Poland 30-321 Kraków
tel.: +48 12-269 29 46
mail: hotel@hotelpetrus.pl
web: http://www.hotelpetrus.pl/

Doporučte známym:
Email
 

Za kupón získate:

 • ubytovanie na 3 alebo 4 dni v komfortnej dvojposteľovej izbe typu Standard pre 2 osoby
 • 2 x alebo 3 x bufetové raňajky pre 2 osoby
 • WIFI zdarma vo všetkých priestoroch hotela
 • deti do 12 rokov na posteliach s rodičmi zdarma
 • deti do 2 rokov s ponukou detskej postieľky zdarma
 • Voucher je platný do: 30.12.2019
 • kombinácia viacerých kupónov na predĺženie pobytu možná
 • kupón nie je možné využiť počas: Vianoc a Nového roka
 • rezervácia je v závislosti od dostupnosti
 • uveďte, prosím, číslo Voucheru pri rezervácii v hoteli
 • rezervácia len e-mailom na: hotel@hotelpetrus.pl
 • zmena alebo stornovanie potvrdenej rezervácie je možné do 3 dní pred príchodom, inak sa Voucher považuje za využitý

Možné príplatky:

 • parkovanie je možné 20 PLN/ deň - rezervácia nie je potrebná
 • prístelka: dieťa do 12 rokov 60 PLN/ noc/dieťa, dieťa nad 12 rokov 80 PLN/ noc/ osoba

Hotel Petrus***

Vitajte v kráľovskom meste Krakow a v našom hoteli Petrus Hotel, ktorý sa nachádza v rekreačnej oblasti Twardowski Rocks Park. Hotel je 1,5 km od hradu Wawel a v blízkosti centra mesta v krásnej parkovej časti Krakowa.  Profesionalita personálu je v hoteli Petrus samozrejmosťou.

petru3

Hotel ponuka 27 komfortne zariadených izieb. Každá z nich ná vlastnú kúpeľňu, telefón, TV, V prípade potreby vám zapožičiame žehličku, žehliacu dosku, fén, a pre najmenších hostí detskú postieľku.

petru1

Reštaurácia v Petrus Hotel je miestom či pre pracovné stretnutia alebo rodinné posedenie. Kulinárske špeciality aj pre tie najrozmaznanejšie jazýčky. Náš šéfkuchár ponúka jedlá nie len poľskej kuchyne. Priateľský a profesionálny personál sa postará o vás, aby ste sa cítili výnimočne.

petru2

Kraków
Leží v Malopoľskom vojvodstve na juhu Poľska. Bol založený v 7. storočí a od roku 1978 je zapísaný na zoznam svetového kultúrneho dedičstva UNESCO. Navyše je tretím najväčším poľským mestom hneď po Varšave a Lodzi. Mesto Krakov bolo tiež hlavným mestom Poľska až do roku 1596. Druhú svetovú vojnu prežil Krakov bez úhony, a tak zostal jediným veľkým poľským mestom, ktoré nebolo zničené a uchovalo si svoju historickú tvár.

527

Okolo celého Krakowa sa tiahne opevnenie spolu s parkom. Predtým tu stáli naozaj vysoké hradby s priekopou. Len v jednej časti sa úplne zachovali spolu s Floriánskou bránou, ktorá meria 33,5 metrov. Touto bránou začína Kráľovská cesta vedúca cez Rynek Glovny na hrad Wawel.

752

Táto galéria, ktorá sa nachádza v nádhernej budove Cloth Hall, predstavuje neskoré osemnáste a devätnáste storočie poľskej maľby je druhá mimoriadne plodná epocha v poľskom umení. Galéria sa opäť vynorila z generálnej rekonštrukcie v septembri 2010, a výsledky sú neoceniteľné.

52

Obrazy od autora Piotr Michalowski sú zjavenia, a je tu viac než dosť drahokamov tvorby. Dokonca aj niektoré z menej majstrovských diel často prezrádzajú veľa z cennej poľskej histórie. Galéria má niektoré skvelé bonusy po rekonštrukcii ako napr. strešná kaviareň a hi-tech návštevnícke centrum.

5721

Hrad Wawel

Dominantou a turistickým magnetom Krakova je nevysoký vrch Wawel na ľavom brehu Visly, kde sa týči impozantný Kráľovský hrad pochádzajúci z 10. storočia a katedrála sv. Stanislava a Václava.

527

Hrad býval po stáročia sídlom panovníkov a katedrála miestom korunovácií kráľov. O význame Krakova, bývalého hlavného mesta Poľska, svedčí aj fakt, že aj keď roku 1609 bola hlavnou metropolou vymenovaná Varšava, v Krakove sa naďalej odohrávali korunovácie nových vládcov krajiny.

75

Poliaci si chodia uctievať hrobky svojich kráľov, svätcov a biskupov v katedrále na hrade Wawel.

57

Mesto reštaurácií a kaviarní

Krakov nie je len mestom pamiatok, ale aj pôžitkov. Centrum je plné reštaurácií, bistier, pizzerií​​, kaviarní a čokoládovní. V reštauráciách vás nesklame žiadna z poľských špecialít, či už ide o niektorú z variant pirohov, klobásy, kapusta, huby či trebárs ryby na nespočetné množstvo spôsobov. Jedlá sú tu veľmi chutné a na naše pomery v priemere aj mierne lacnejšie.

752

Ak vás zachváti nákupná horúčka, ste v Krakove na správnom mieste. Zoženiete tu všetko - kvalitné čokolády, desiatky značiek vodky alebo napríklad výrobky z rýb. Obľúbeným suvenírom je jantár, ponúkajú sa kvalitné šperky.

131 € 15% --d --h --m kúpené 9x

Krakov pre 2 osoby s raňajkami v hoteli Petrus*** na 3 alebo 4 dni s raňajkami

Ďalšie zľavy

 
Všetky zľavy