Uzavretá zľava:

Pobyt v Prahe pre 2 osoby na 3, 4 alebo 5 dní v Top Hoteli****. Môžete si vybrať raňajky alebo polpenziu a typ izby. V cene máte neobmedzený wellness, kde si môžete oddýchnuť po prehliadke mesta Prahy. Navštívte Prahu teraz len od 102€ !

 
233 € 56% --d --h --m kúpené 276x

Praha v Top Hoteli**** na 3, 4 alebo 5 dní pre 2 osoby s raňajkami alebo polpenziou a wellnessom

- 56% Praha v Top Hoteli**** na 3, 4 alebo 5 dní pre 2 osoby s raňajkami alebo polpenziou a wellnessom  

Kupón platí

Od dnes do 27.05 2019

V skratke

 • ubytovanie na 3, 4 alebo 5 dní pre 2 osoby v izbe Standard alebo Executive podľa výberu
 • kupón platí 12 mesiacov po registrácii
 • raňajky alebo polpenzia pre 2 osoby podľa výberu
 • deti do 3 rokov zdarma
 • zdarma neobmedzený vstup do wellness pre 2 osoby
 • voľný prístup k internetu vo verejných priestoroch
 • 15% zľava na bowling

Kam s kupónom

Zmenu KUPÓNU na VOUCHER je potrebné urobiť do 7 dní od kúpy na stránke cestovnej agentúry: Registrovať kupón

Po zaregistrovaní Vám bude zaslaný Voucher do Troch pracovných dní od cestovnej od agentúry, na jeho základe si môžete dohodnúť rezerváciu priamo v hoteli e-mailom.
Do hotela prosíme pošlite číslo Vouchera z agentúry e-mailom spolu s požiadavkou termínu na rezerváciu.
Po obdržaní Voucheru ho uplatníte:

Top Hotel Prague****
Blažimská 1781/4
149 00 Praha
Tel: +420 267 284 111
E-mail: revenue@tophotel.cz

Doporučte známym:
Email
 

Za kupón získate:

 • ubytovanie na 3, 4 alebo 5 dní pre 2 osoby v izbe Standard alebo Executive podľa výberu
 • raňajky alebo polpenzia pre 2 osoby podľa výberu
 • deti do 3 rokov zdarma
 • kupón platí 12 mesiacov po registrácii
 • zdarma neobmedzený vstup do wellness pre 2 osoby s krytým bazénom, vírivou masážnou vaňou, whirlpool, parným kúpeľom, suchou saunou, s eukalyptovými inhaláciami, fitness centrom
 • voľný prístup k internetu vo verejných priestoroch
 • 15% zľava na bowling
 • kupón neplatí v termínoch: Veľká noc, Vianočné sviatky, Silvester a české sviatky
 • rezervácie iba e-mailom na: revenue@tophotel.cz
 • uveďte, prosím, číslo vouchera pri rezervácii v hoteli
 • spojením viacerých voucherov je možné predĺženie pobytu
 • vytvorenie rezervácie je v závislosti od voľných kapacít hotela

Možné doplatky:

 • dieťa od 4 do 8 rokov: 15€/ noc
 • dieťa od 9 do 15 rokov: 20€/ noc
 • dieťa staršie ako 15 rokov: 25€/ noc
 • malý domáci miláčik: 12€/ deň
 • parkovanie: 140 Kč/ deň
 • polpenzia: 13€/ osoba/ noc

 

65

TOP HOTEL Praha poskytuje pod jednou strechou svojim hosťom najširšiu škálu služieb zo všetkých českých hotelov - komfortné ubytovanie, moderné kongresové centrum, 5 reštaurácií a niekoľko barov, letné terasy, pestré možnosti športu a relaxácie, jedinečnú Japonskú záhradu i veľkokapacitné parkovisko.

K základnému vybaveniu štandardnej izby patrí TV + SAT, chladničku, telefón, fén a internetové pripojenie Wi-Fi. Izby Standard majú vlastnú kúpeľňu so sprchovacím kútom. K dispozícii sú dvojlôžkové izby s možnosťou 1 prístelky.  Rozloha izby typu Standard je 22 m2. Izby Executive majú vlastnú kúpeľňu s vaňou. Kapacita izby je 2 postele s 2 prístelkami. Rozloha izby typu Executive je 40 m2.

TOP HOTEL Praha sa môže pochváliť 5 gastronomickými zariadeniami, v ktorých si pochutnáte na českej i medzinárodnej kuchyni. Chcete usporiadať záhradné párty s grilovaním až pre 1000 osôb? V TOP HOTELI Praha ÁNO! Naše letné terasy vytvárajú ideálne priestor pre príjemné posedenie aj pre veľkú záhradnú párty.

BOHEMIA TOP - najluxusnejšia reštaurácia TOP HOTELA Praha, francúzska kuchyňa, prestížny vínny lístok, nádherný výhľad na panorámu Prahy, posedenie u francúzskeho - živého krbu, panoramatický výťah. Staročeská piváreň - špeciality českej domácej kuchyne, plzenské pivo, tradičné pochúťky k pivu, možnosť objednania cimbalovej kapely.

PRAHA Restaurant - reštaurácia slúži na raňajky a večere formou bufetu pre hotelových hostí.
Lobby bar so zimnou záhradou - lahodný čaj, výber z niekoľkých druhov kávy, miešané nápoje a neprekonateľné dezerty. Letné terasy - záhradné terasy ponúkajúce upokojujúci pohľad do Japonskej záhrady sú ideálnym miestom pre kľudné posedenie s šálkou čaju aj pre veselú letné party s grilovaním a živou hudbou.

TOP HOTEL Praha ponúka svojim hosťom pestré možnosti pre oddych, zábavu i športové vyžitie. V širokej ponuke nájdete wellness centrum s bazénom, fitnes centrum, masáže, kryté a vonkajšie tenisové kurty aj bowlingové dráhy.

4

Relax

 • krytý bazén, vírivá masážna vaňa, whirlpool, parný kúpeľ, suchá sauna, eukalyptové inhalácie
 • turbo solárium
 • relaxačné a shiatsu masáže
 • predaj solárnej kozmetiky a plaviek
 • wellness bar

694

Fitness centrum

 • unášacie pásy, rotopedy, sady činiek, lavice bench press, kombinované cvičebné stroje
 • individuálny tréningový program, predaj doplnkovej výživy, ponuka pitného režimu

Hotelovým hosťom a širokej verejnosti sú k dispozícii dve bowlingové dráhy. Ponúkame 2 kryté tenisové kurty s umelým povrchom a 3 vonkajšie tenisové kurty s osvetlením.

45

Príjemným miestom pre romantickú prechádzku aj posedenie je neobyčajne rozľahlá Japonská záhrada so spievajúcou fontánou.
Naša Japonská záhrada sa môže stať nevšedným spestrením Vašich akcií. Po dlhom dni uvítate osviežujúci prestávku alebo večerné grilovanie pod šírym nebom.

Záhrada bola vybudovaná na ploche 7000 m2 a skladá sa z dvoch stupňových terás. Prvú terasu tvorí vodopád s jazierkom, ktorý bol komponovaný na priehľad z hotelovej zimnej záhrady. Na druhej hornej terase sa nachádza väčšia vodná plocha so spievajúcou fontánou a pôvabným dreveným mostíkom v japonskom štýle. Najväčšou atrakciou celého komplexu zelene je spievajúca fontána, ktorá je v letných večerných hodinách doplnená svetelnými efektmi a ponúka tak nevšedný zážitok.

695

Mesto miest Praha.
   
Praha je jedným z najkrajších miest na svete a jej historické centrum je zapísané medzi najvzácnejšie pamiatky svetového, kultúrneho a prírodného dedičstva UNESCO, čo je len potvrdením výnimočného a jedinečného mesta zasadeného na oboch brehoch Vltavy s množstvom nádherných meštianskych domov a palácov.

zlavy-na-pobyty-v-prahe

Staromestský orloj alebo Pražský orloj je stredoveký orloj umiestnený na južnej strane veže Staromestskej radnice v Prahe.
Orloju uprostred dominuje astronomický ciferník a pod ním kalendárna tabuľa. Na astronomickom ciferníku, odvodenom od astrolábu, možno prečítať rôzne časy, astronomický cyklus, polohu Slnka a ktorým súhvezdím zvieratníka práve prechádza, polohu Mesiaca nad alebo pod horizontom, jeho fázami a postavenia vzhľadom na Slnko.

staromestke-mamestie-hotely-praha-zlavy

Z kalendárnej tabule možno odpočítať aktuálny mesiac, deň a nepohyblivé sviatky kresťanského kalendára. Nad astronomickým ciferníkom sú dve okná, v ktorých sa pohybujú apoštoli. Orloj je ďalej doplnený sochami po okrajoch, bustou anjela medzi oknami apoštolov a ozvučeným kohútom v hornej časti nad oknami.

prazsky-orloj

Určite by ste mali vidieť Pražský hrad a jeho príbeh

Staré historické centrum sa skladá z troch hlavných samostatných miest, ktoré sú najviac navštevované a obdivované - Staré Mesto, potom Malá Strana a Nové Mesto.

prazsky-hrad-pobyt

Stála expozícia vás zavedie do tisícročnej histórie ktorá rozpráva príbeh hradného areálu od panovníkov cez šlachticov, preslávených umelcov, staviteľov a architektov, vedcov, či remeselníkov až po bežných remeselníkov a život ľudí.

prazsky-hrad-vylet

Nájdete tu históriou a tajomstvá na miestach posledného odpočinku najvýznamnejších českých panovníkov a svätcov. Príbeh sa nachádza v gotickom podlaží Starého kráľovského paláca. Krásna architektúra s niekoľkými slohmi dotvára autentické objekty, kde sa ukrývajú aj české korunovačné klenoty. Ako poklad sv. Víta, archeologické nálezy, alebo zbierkové predmety. Vchod sa nachádza na treťom nádvorí

prazsky-hrad-hotel

Katedrála svätého Víta

Majstrovské dielo Matyáša z Arrasu a Petra Parléře vyrastalo v dobe vlády Karola IV a budovala sa desaťročia aj po jeho smrti. 

katedrala-sv-vita-pobyt

Katedrála vyrastala netradične nad mestom v areáli Pražského hradu, čo nebolo zvykom pre vtedajšiu kultúru európskych metropol, kde sa katedrály budovali v centre miest.

katedrala-sv-vita-pobyty

Starý královský palác
Palác rástol a neustále sa menil od svojho založenia až do terajšej doby. Pôvodná drevená stavba sa prestavbou v 12 storočí stala kamenným románskym palácom s kaplnkou všetkých svätých a neskôr ho Karol IV prebudoval na gotický reprezentačný palác s klenbami a pásom arkád na severnej strane.

stary-kralovsky-palac-pobyty
 
Po príchode krála Vladislava Jagelonského bola zahájená veľkolepá prestavba paláca s neskorou gotikou s nastupujúcim renesančným slohom. Tak vznikol veľkolepý Vladisslavský sál, ktorý od 16. Storočia slúžil kráľovskej reprezentácii s korunovačnými slávnosťami a hostinami s predajom luxusného tovaru a rytierskymi turnajmi.  Starý kráľovský palác je súčasťou prehliadkového okruhu.

stary-ktalovsky-palac-pobyty

Zlatá ulička na Pražskom hrade.

Ulička prešla doposiaľ najrozsiahlejšou rekonštrukciou v histórii. Okrem zreštaurovaných domčekov tu návštevníci nájdu aj novú stálu expozíciu, ktorá dokumentuje život v Zlatej uličke v posledných piatich storočiach.

praha-zlata-ulicka-pobyty

Domčeky vás zavedú cez sklenenú zástenu napríklad do zlatníckej dielne z obdobia neskorého baroka, renesančnej krčmy, obydlia bylinkárky, alebo slávnej kartárky, môžete si pozrieť jedinečnú a celosvetovo unikátnu Zlatú uličku.

zlata-ulicka-praha

Obrazáreň Pražského hradu
Celoročne tu nájdete diela preslávenej zbierky Rudolfa II, aj keď sa dochovalo len niekoľko kusov, ale v tej dobe bola zbierka jedna z najväčších.
Nájdete tu medzi stovkami diel aj obrazy od svetoznámych umelcov unikátnych diel Rubensa, Tiziana, či Aachena. Obrazáreň je samozrejme sprístupnená verejnosti.

obrazaren-prazsky-hrad-pobyt

Svätováclavské vinice
Nájdete ich spolu s Letohrádkom a Richterovou vilou na Pražskom hrade a po komplexnej rekonštrukcii sú znovu otvorené pre verejnosť od roku 2008.
Výnimočnosť je daná pozemkom s vinicami v centre mesta s výhliadkovou trasou a to v nezmenenej podobe vyše tisíc rokov.

svatovaclavske-vinice-pobyty

Vyšehrad je historické opevnenie na skale nad pravým brehom rieky Vltavy v Prahe ležiace v rovnomennej mestskej časti.
Vyšehrad je opradený mnohými bájkami o počiatkoch českého štátu, ale jeho skutočná história začína v desiatom storočí, kedy je doložená mnohými vykopávkami.

vysehrad-pobyty-v-prahe

K najdôležitejšej súčasti kultúrnej pamiatky Vyšehradu patrí Slavín.

6541

KAMPA
Pražský ostrov, oddelený od Malej Strany ramenom Vltavy známym ako Čertovka (hovorí sa, že toto rameno bolo pomenované v 19. storočí podľa jednej ženy s diabolskou povahou, ktorá vlastnila dom na neďalekom Maltézskom námestí).

pobyty-praha-kampa-atrakcia

Čertovka po stáročia slúžila ako mlynský náhon a z Kampy si môžete prezrieť zvyšky troch starých mlynov, z ktorých najznámejší je mlyn Velkopřevorský, ktorý je tiež starostlivo zreštaurovaný.

Botanická záhrada

Záhrada sa rozvíja, vznikajú nové expozície. Preto je v súčasnosti náš areál trochu prerušovaný. Navštíviť môžete Tzv. Areál JUH (Vonkajšie expozície s japonskou záhradou Vinice sv. Kláry sú otvorené denne), Areál SEVER (Vonkajšie expozície s pivonkovou lúkou zbierkou zimuvzdorných kaktusov zvanú Mexiko, skleník Fata Morgana).

botanicka-zahrada-praha-pobyty

Skleník FATA MORGANA
Tropický skleník Fata Morgana sa nachádza mimo areál vonkajších expozícií Botanickej záhrady, na slnečnom južnom svahu trójskej stráni. Moderná stavba s neobvyklým esovitým pôdorysom je zapustená do skalnatého terénu.

sklenik-fatamorgana-praha-pobyty-zlavy

Prirodzene členitého povrchu skaly, ktorá tvorí zadnú stenu skleníka, je tu dômyselne využité k terasovitej výsadbe rastlín. Vzniká tak pozoruhodná expozičná plocha o rozlohe cca 1750 metrov štvorcových, ktorá svojim originálnym riešením robí z Faty Morgan európsky unikát.

sklenik-pobyty-praha

Aquapalace Praha je unikátny športovo-relaxačný komplex ponúkajúci široké spektrum služieb pre celú rodinu. Zábavu ponúka najväčší aquapark v strednej Európe.

aquapalace-prahe-pobyty

Podľa magazínu Forbes je pražská ZOO na siedmom mieste najlepších svetových ZOO !

zoo-praha-zlyvy

V súčasnosti je v zoologickej záhrade viac ako 600 druhov zvierat vo výbehoch a pavilónoch.

zoo-praha-zlyvy

Prijmite naše pozvanie do Prahy s množstvom jedinečných kultúrnych pamiatok a vyberte si z množstva vám blízkych aktivít.

zoo-prazka-pobyty

233 € 56% --d --h --m kúpené 276x

Praha v Top Hoteli**** na 3, 4 alebo 5 dní pre 2 osoby s raňajkami alebo polpenziou a wellnessom