Uzavretá zľava:

Orea Hotel Pyramída 4**** v Prahe na 3 alebo 4 dni pre 2 osoby s raňajkami v izbe Superior. Hotel je len pár minút od centra mesta, kde nájdete všetky významné pamiatky a turistické atrakcie. Ochotný personál, využitie bazéna a pohodlné ubytovanie. Teraz len od 154€ !

 
198 € 22% --d --h --m kúpené 4x

Pobyt v Prahe v Orea Hotel Pyramída4**** s raňajkami pre 2 osoby na 3 alebo 4 dni

- 22% Pobyt v Prahe v Orea Hotel Pyramída4**** s raňajkami pre 2 osoby na 3 alebo 4 dni  

Kupón platí

Od dnes do 31.08 2018

V skratke

 • ubytovanie na 2 alebo 3 noci v dvojlôžkovej izbe Superior pre 2 osoby
 • 2 alebo 3 x bufetové raňajky pre 2 osoby
 • WIFI na izbách a v Lobby bare zdarma
 • vstup do hotelového bazéna zdarma

 

Kam s kupónom

Rezerváciu ubytovania vyplňte na stránke http://reservation.hotelvoucheronline.com. 

Po obdržaní Voucheru ho uplatníte:
Hotel Pyramída Praha 4****
Bělohorská 24
169 01 Praha 6
Tel: +420 233 102 111, Fax: +420 233 357 312
email: reservation@hotelpyramida.cz

Doporučte známym:
Email
 

Za kupón získate:

 • ubytovanie na 2 alebo 3 noci v dvojlôžkovej izbe Superior pre 2 osoby
 • 2 alebo 3 x bufetové raňajky pre 2 osoby
 • WIFI na izbách a v Lobby bare zdarma
 • vstup do hotelového bazéna zdarma
 • kupón platí od 7.7.2018 do 31.8.2018
 • rezerváciu ubytovania vyplňte na stránke http://reservation.hotelvoucheronline.com.
 • uveďte, prosím, číslo Voucheru pri rezervácii
 • rezervácia je v závislosti od dostupnosti
 • zmenu alebo zrušenie pobytu je potrebné spraviť do 14 pracovných dní od doručenia kupónu inak sa kupón považuje za uplatnený

Orea Hotel Pyramída 4****

Orea Hotel Pyramída 4**** sa nachádza neďaleko centra Prahy,  na ulici Bělohradská 24, v blízkosti Pražského hradu, Do centra mesta sa jednoducho dostanete v priebehu 15 min. mestskou dopravou.

Orea Hotel Pyramída 4**** má 351 izieb či apartmánov. Hosťom je zdarma k dispozícii Wi-Fi, relax centrum s krytým bazénom, saunou a fitness centrom. Bufetové raňajky si môžete vychutnať v reštaurácii Bohemia, kávu s dezertom v Lobby baru Franz Kafka a večeru v a la cart reštaurácii Koppernik.

Izba Superior má izby veľké 25 m2, Kúpeľňa je vybavená sprchovým kútom alebo vaňou, WC, fénom. Na izbách je TV, satelit, telefón, klimatizácia, trezor a WIFI zadarmo. Občerstviť sa môžete kávou alebo čajom, ktoré sú k dispozícii zadarmo, poprípade ponukou mini baru. K dispozícii sú tiež izby v kategórii Suite s veľkou kúpeľňou a bidetom a obývacia izba s terasou.

Ak si potrebujete zašportovať je Vám k dispozícii hotelový bazén, poprípade fitnes, od 7:00 do 22:00 hod .

V cene ubytovania sú bohaté raňajky, ktoré sa servírujú v reštaurácii Bohemia formou bufetu od 6:00 do 10:00 hod. Ak si vyberiete polpenziu alebo plnú penziu obslúžia Vás na tom istom mieste. Takisto Vám hotel ponúka špeciálny jedálny lístok na požiadanie. Ak budete mať chuť na kávu so zákuskom, potom navštívte Lobby bar Franz Kafka, ktorý sa nachádza v samotnom srdci hotela. Svojou energiou a atmosférou Vás vtiahne do príjemného prostredia hotela. V Lobby bare súčasne môžete zakončiť náročný deň kokteilom či pohárom kvalitnej whisky. Kapacita baru je 68 miest. Otváracia doba je od 8:00 - 00:00 hod.

Ak ste aktívnym človekom, potom Vás osloví ponuka hotelového Wellness, kde je k dispozícii bazén a fitnes, masáže alebo sauna, Ak máte radi golf, ihrisko sa nachádza neďaleko, cca 3 km.


Mesto miest Praha
   
Praha je jedným z najkrajších miest na svete a jej historické centrum je zapísané medzi najvzácnejšie pamiatky svetového, kultúrneho a prírodného dedičstva UNESCO, čo je len potvrdením výnimočného a jedinečného mesta zasadeného na oboch brehoch Vltavy s množstvom nádherných meštianskych domov a palácov.

Staromestský orloj alebo Pražský orloj je stredoveký orloj umiestnený na južnej strane veže Staromestskej radnice v Prahe.
Orloju uprostred dominuje astronomický ciferník a pod ním kalendárna tabuľa. Na astronomickom ciferníku, odvodenom od astrolábu, možno prečítať rôzne časy, astronomický cyklus, polohu Slnka a ktorým súhvezdím zvieratníka práve prechádza, polohu Mesiaca nad alebo pod horizontom, jeho fázami a postavenia vzhľadom na Slnko.

staromestke-mamestie-hotely-praha-zlavy

Z kalendárnej tabule možno odpočítať aktuálny mesiac, deň a nepohyblivé sviatky kresťanského kalendára. Nad astronomickým ciferníkom sú dve okná, v ktorých sa pohybujú apoštoli. Orloj je ďalej doplnený sochami po okrajoch, bustou anjela medzi oknami apoštolov a ozvučeným kohútom v hornej časti nad oknami.

prazsky-orloj

Určite by ste mali vidieť Pražský hrad a jeho príbeh

Staré historické centrum sa skladá z troch hlavných samostatných miest, ktoré sú najviac navštevované a obdivované - Staré Mesto, potom Malá Strana a Nové Mesto.

prazsky-hrad-pobyt

Stála expozícia vás zavedie do tisícročnej histórie ktorá rozpráva príbeh hradného areálu od panovníkov cez šlachticov, preslávených umelcov, staviteľov a architektov, vedcov, či remeselníkov až po bežných remeselníkov a život ľudí.

Nájdete tu históriou a tajomstvá na miestach posledného odpočinku najvýznamnejších českých panovníkov a svätcov. Príbeh sa nachádza v gotickom podlaží Starého kráľovského paláca. Krásna architektúra s niekoľkými slohmi dotvára autentické objekty, kde sa ukrývajú aj české korunovačné klenoty. Ako poklad sv. Víta, archeologické nálezy, alebo zbierkové predmety. Vchod sa nachádza na treťom nádvorí

prazsky-hrad-hotel

Katedrála svätého Víta

Majstrovské dielo Matyáša z Arrasu a Petra Parléře vyrastalo v dobe vlády Karola IV a budovala sa desaťročia aj po jeho smrti. 

katedrala-sv-vita-pobyt

Katedrála vyrastala netradične nad mestom v areáli Pražského hradu, čo nebolo zvykom pre vtedajšiu kultúru európskych metropol, kde sa katedrály budovali v centre miest.

Starý královský palác
Palác rástol a neustále sa menil od svojho založenia až do terajšej doby. Pôvodná drevená stavba sa prestavbou v 12 storočí stala kamenným románskym palácom s kaplnkou všetkých svätých a neskôr ho Karol IV prebudoval na gotický reprezentačný palác s klenbami a pásom arkád na severnej strane.

stary-kralovsky-palac-pobyty
 
Po príchode krála Vladislava Jagelonského bola zahájená veľkolepá prestavba paláca s neskorou gotikou s nastupujúcim renesančným slohom. Tak vznikol veľkolepý Vladisslavský sál, ktorý od 16. Storočia slúžil kráľovskej reprezentácii s korunovačnými slávnosťami a hostinami s predajom luxusného tovaru a rytierskymi turnajmi.  Starý kráľovský palác je súčasťou prehliadkového okruhu.

stary-ktalovsky-palac-pobyty

Zlatá ulička na Pražskom hrade.

Ulička prešla doposiaľ najrozsiahlejšou rekonštrukciou v histórii. Okrem zreštaurovaných domčekov tu návštevníci nájdu aj novú stálu expozíciu, ktorá dokumentuje život v Zlatej uličke v posledných piatich storočiach.

praha-zlata-ulicka-pobyty

Domčeky vás zavedú cez sklenenú zástenu napríklad do zlatníckej dielne z obdobia neskorého baroka, renesančnej krčmy, obydlia bylinkárky, alebo slávnej kartárky, môžete si pozrieť jedinečnú a celosvetovo unikátnu Zlatú uličku.

zlata-ulicka-praha

Obrazáreň Pražského hradu
Celoročne tu nájdete diela preslávenej zbierky Rudolfa II, aj keď sa dochovalo len niekoľko kusov, ale v tej dobe bola zbierka jedna z najväčších.
Nájdete tu medzi stovkami diel aj obrazy od svetoznámych umelcov unikátnych diel Rubensa, Tiziana, či Aachena. Obrazáreň je samozrejme sprístupnená verejnosti.

obrazaren-prazsky-hrad-pobyt

Svätováclavské vinice
Nájdete ich spolu s Letohrádkom a Richterovou vilou na Pražskom hrade a po komplexnej rekonštrukcii sú znovu otvorené pre verejnosť od roku 2008.
Výnimočnosť je daná pozemkom s vinicami v centre mesta s výhliadkovou trasou a to v nezmenenej podobe vyše tisíc rokov.

svatovaclavske-vinice-pobyty

Vyšehrad je historické opevnenie na skale nad pravým brehom rieky Vltavy v Prahe ležiace v rovnomennej mestskej časti.
Vyšehrad je opradený mnohými bájkami o počiatkoch českého štátu, ale jeho skutočná história začína v desiatom storočí, kedy je doložená mnohými vykopávkami.

vysehrad-pobyty-v-prahe

K najdôležitejšej súčasti kultúrnej pamiatky Vyšehradu patrí Slavín.

6541

KAMPA
Pražský ostrov, oddelený od Malej Strany ramenom Vltavy známym ako Čertovka (hovorí sa, že toto rameno bolo pomenované v 19. storočí podľa jednej ženy s diabolskou povahou, ktorá vlastnila dom na neďalekom Maltézskom námestí).

pobyty-praha-kampa-atrakcia

Čertovka po stáročia slúžila ako mlynský náhon a z Kampy si môžete prezrieť zvyšky troch starých mlynov, z ktorých najznámejší je mlyn Velkopřevorský, ktorý je tiež starostlivo zreštaurovaný.

Botanická záhrada

Záhrada sa rozvíja, vznikajú nové expozície. Preto je v súčasnosti náš areál trochu prerušovaný. Navštíviť môžete Tzv. Areál JUH (Vonkajšie expozície s japonskou záhradou Vinice sv. Kláry sú otvorené denne), Areál SEVER (Vonkajšie expozície s pivonkovou lúkou zbierkou zimuvzdorných kaktusov zvanú Mexiko, skleník Fata Morgana).

botanicka-zahrada-praha-pobyty

Skleník FATA MORGANA
Tropický skleník Fata Morgana sa nachádza mimo areál vonkajších expozícií Botanickej záhrady, na slnečnom južnom svahu trójskej stráni. Moderná stavba s neobvyklým esovitým pôdorysom je zapustená do skalnatého terénu.

sklenik-fatamorgana-praha-pobyty-zlavy

Prirodzene členitého povrchu skaly, ktorá tvorí zadnú stenu skleníka, je tu dômyselne využité k terasovitej výsadbe rastlín. Vzniká tak pozoruhodná expozičná plocha o rozlohe cca 1750 metrov štvorcových, ktorá svojim originálnym riešením robí z Faty Morgan európsky unikát.

sklenik-pobyty-praha

Aquapalace Praha je unikátny športovo-relaxačný komplex ponúkajúci široké spektrum služieb pre celú rodinu. Zábavu ponúka najväčší aquapark v strednej Európe.

aquapalace-prahe-pobyty

Podľa magazínu Forbes je pražská ZOO na siedmom mieste najlepších svetových ZOO !

zoo-praha-zlyvy

V súčasnosti je v zoologickej záhrade viac ako 600 druhov zvierat vo výbehoch a pavilónoch.

zoo-praha-zlyvy

Prijmite naše pozvanie do Prahy s množstvom jedinečných kultúrnych pamiatok a vyberte si z množstva vám blízkych aktivít.

zoo-prazka-pobyty

198 € 22% --d --h --m kúpené 4x

Pobyt v Prahe v Orea Hotel Pyramída4**** s raňajkami pre 2 osoby na 3 alebo 4 dni