Luxusný Soho Boutique Hotel 4**** v Budapešti na 3 alebo 4 dni s raňajkami

Luxusný pobyt v Soho Boutique Hotel****Budapest na 3 alebo 4 dni pre 2 osoby s raňajkami. Doprajte si kombináciu štýlového komfortu a citlivej elegancie, priamo v centre mesta. Teraz od 137€ !

 
Cena od 137 €
 • Soho Boutique Hotel 4* Budapešť na 2 noci s raňajkami
 • Soho Boutique Hotel 4* Budapešť na 3 noci s raňajkami
289 € 53% kúpené 19x

Luxusný Soho Boutique Hotel 4**** v Budapešti na 3 alebo 4 dni s raňajkami

- 53% Luxusný Soho Boutique Hotel 4**** v Budapešti na 3 alebo 4 dni s raňajkami  

Kupón platí

Od dnes do 03.11 2021

V skratke

 • 2 alebo 3 noci v dvojposteľovej izbe Standard* pre 2 osoby
 • v prípade voľných kapacít možnosť ubytovania v izbe Suite*
 • 2 alebo 3 x raňajky pre 2 osoby
 • welcome drink pre 2 osoby
 • prístup na Wi-Fi zadarmo

 

Kam s kupónom

Zmenu KUPÓNU na VOUCHER je potrebné urobiť do 7 dní od kúpy na stránke cestovnej agentúry: Registrovať kupón

Po zaregistrovaní Vám bude zaslaný Voucher do 72 hodín a na jeho základe si môžete dohodnúť rezerváciu priamo v hoteli e-mailom.
Do hotela pošlite číslo Vouchera od agentúry e-mailom spolu s požiadavkou na rezerváciu.

Po obdržaní Voucheru ho uplatníte:
Soho Boutique Hotel****
H-1074 Dohány utca 64
Budapest
HUNGARY

tel: +36 1 872-8292
Rezervácie: reservation@sohohotel.hu, info@sohohotel.hu

Doporučte známym:
Email
 

Za kupón získate:

 • 2 alebo 3 noci v dvojposteľovej izbe Standard* pre 2 osoby
 • v prípade voľných kapacít možnosť ubytovania v izbe Suite*
 • 2 alebo 3 x raňajky pre 2 osoby
 • welcome drink pre 2 osoby
 • prístup na Wi-Fi zadarmo
 • kupón neplatí v termínoch: Nový rok, Vianočné sviatky, Formula F1, Veľká noc
 • Voucher je platný 1 rok
 • termín Vášho pobytu je potrebné preveriť na recepcii
 • kombinácia viacerých kupónov nie je možná, v prípade predĺženie pobytu ubytovanie doplatíte priamo v hoteli, potrebné preveriť voľné kapacity počas rezervácie
 • Voucher nie je možné využiť pre skupiny
 • prosíme Vás, pri rezervácii je potrebné uviesť číslo Vášho vouchera
 • rezervácia prostredníctvom e-mailu iba: reservation@sohohotel.hu
 • miestnu daň zaplatíte priamo v hoteli
 • doplatok v silnej turistickej sezóne od 1.4. do 31.10., platí sa priamo v hoteli: 35€/ noc/ izba
 • zrušenie alebo zmenu rezervácie je možné do 48 hod. pred vašim príchodom, inak je Voucher považovaný za využitý

55

Soho Boutique Hotel****Budapest
Charakteristickú atmosféru hotela Soho vytvára kombinácia štýlového komfortu a citlivej elegancie. Náš hotel Boutique Soho Hotel rád privíta každého, kto očakáva elegantné ubytovanie a pohodlnú dostupnosť pulzujúceho života kultúry, predstavení a nočného života.

554

Soho Boutique Hotel je obklopený trendy butikmi, vynikajúcimi reštauráciami a pôsobivými pamätihodnosťami. Dunaj, Váci ulica, Synagóga, budapeštianska “Broadway”, najlepšie reštaurácie, divadlá a koncertné sály – to všetko je v blízkosti a neskutočne ľahko dostupné.

Izby
Štandartná dvojposteľová izba je klimatizovaná, vybavená satelitnou LCD TV, trezorom, minibarom, Wifi zadarmo, fénom a telefónom.
Hotel Boutique Soho Hotel ponúka 24-hodinovú službu na recepcii, spoločenské a konferenčné priestory, raňajky formou švédskych stolov s bohatým výberom, bar, zabezpečenie programu, servis na Vašej izbe, reštauráciu, čistiareň, detskú opatrovateľku, podzemné parkovisko, prenájom auta, úschovňu batožiny, voľný Wi-Fi v lobby bare.

55

Reštaurácia
Raňajky si vychutnáte formou švédskych stolov od 7. hod do 10. hod. Ponúkame Vám široký výber gastronomických pochúťok.

556

Najkrajší park v meste- Városliget (City Park), sám o sebe ponúka niekoľko unikátnych pamiatok, prechádzky a najstaršie kúpele v meste Szechenyi, ktoré by ste nemali vynechať.

park-zlava-pobyt-hotel

Kúpele Szechenyi
Kúpele Széchenyi patria medzi najväčšie kúpeľné komplexy v Európe. V Budapešti boli prvými a nachádzajú sa v krásnom mestskom parku Városliget.

5455

Kúpele Gellért s interiérom Art Nouveau, skladajúci sa z farebnej mozaiky, mramorových stĺpov, vitráží a sôch, robí z týchto kúpeľov v Budapešti jedinečný zážitok. Teplota v bazénoch sa pohybuje od 26 - 38 st.

kupele-gellert-zlava-leto

Rudas Termálne kúpele 
Ich centrálna časť obsahuje osemboký bazén s 10 metrovým priemerom kupoly. Návštevníci si môžu vybrať zo širokej ponuky miestnych termálnych prameňov, kde je veľa rôznych možností liečby a taktiež sú k dispozícii wellness služby.

rudas-kupele-ponuka

Lukács Termálne kúpele majú historickú tradíciu a teraz sú kompletne zrenovované a všetky zariadenia sú zmodernizované.

lukacs-kupele-ponuka

Z hotela sa ľahko dostanete do ZOO, mestského parku, na námestie Hrdinov, alebo rôznych múzeí.

614

Krásna historická Budapešť Vám ponúka veľa pamiatok a zábavy ako najväčšie morské akvárium v Strednej Európe- Tropicarium Ocenárium

Tropicarium v Budapešti
Návštevníci môžu okrem života v hlbočine vidieť aj kúsok dažďového pralesa, v ktorom každú štvrťhodinu zahrmí, spustí sa dážď a blesky sa kľukatia nad lenivo odpočívajúcimi missisipskými aligátormi. Mimo toho, v Tropicariu je možné vidieť aj najväčšie morské akvárium v Strednej Európe, žraločie akvárium s objemom 1,4 miliónov litrov slanej vody, v ktorom 8 ks dvojmetrových žralokov a niekoľko stoviek rôznych druhov farebných rybiek spolunažíva v pokoji.
Okrem obrovského akvária je tu možné zhliadnuť ešte aspoň 50 druhov iných ,,menších” (5-40 000!! litrových) akvárií a terárií.

6969

Aquaworld
Jeden z najväčších krytých vodných zábavných parkov v Európe ponúka nezabudnuteľnú zábavu návštevníkom všetkých vekových kategórií po celý rok.
Dobrodružné vodné centrum je pokryté obrími kopulami, 5-podlaží vysokými a s priemerom 72 metrov. Je tak veľký, že by mohol byť hostiteľom rodiny modrých veľrýb, najväčších živočíchov na Zemi.

585

Monumentálne repliky chrámov sú obklopené visutými mostami, vežami a bazénmi je úchvatné. Zažite divokú jazdu na toboganoch a doprajte si deň plný vodnej zábavy a relaxu.

73285

Budapešť je mesto, ktoré Vám stále niečo ponúkne. Krásy Budapešti sú známe po celom svete a z hotela aj veľmi ľahko dostupné. V meste sú 3 pamiatky zapísané do zoznamu UNESCO: Hradný kopec, nábrežie rieky Dunaj a štvrť Andrassyovcov. Na vrchole Hradného kopca môžete navštíviť tri múzeá a Szechenyi knižnicu. Z Hradného kopca je krásny výhľad na celé mesto. Taktiež bazilika sv. Štefana alebo chrám kráľa Mateja stoja za Vašu návštevu.

52

Budínsky hrad
Budínsky hrad (Budai Vár) v hlavnom meste Maďarska – Budapešti je historickým sídlom maďarských kráľov.
V minulosti to bol aj kráľovský palác a kráľovský zámok. Je to najväčšia budova nachádzajúca sa na južnej strane Hradného vrchu. Budínsky hrad bol v roku 1987 zapísaný do budapeštianskeho pamiatkového dedičstva.
Dnes sa v Budínskom hrade nachádzajú dve múzeá. Jedným je Historické múzeum Budapešti. Zaznamenáva históriu mesta od jeho počiatkov až do obdobia komunizmu.

752

Ďalším je Maďarská národná galéria so zbierkou veľkolepých maďarských obrazov a sôch. Okrem múzeí sa návštevník Budínskeho hradu môže prejsť po jeho nádvorí, obdivovať architektúru jednotlivých budov či záhrad v stredovekom “zwingers” (medzihradí). Nachádza sa tu tiež uzavretá studňa a z hradu je nezabudnuteľný výhľad na okolie.

7

Námestie Hrdinov
Obrovské Námestie Hrdinov je známe najmä Pamätníkom milénia. Tento pomník pripomína milénium príchodu Maďarov do Karpatskej kotliny. Jadrom pamätníka je 36 metrov vysoký stĺp, na vrchole ktorého stojí postava archanjela Gabriela, ktorý sa podľa legendy v sne zjavil uhorskému kráľovi Štefanovi a ponúkol mu kráľovskú korunu. Vedľa piedestálu sedí na koni vojvodca Arpád a sedem kmeňových náčelníkov, ktorí priviedli staré maďarské kmene do novej vlasti. V polkruhovej kolonáde sa nachádzajú významné postavy maďarskej histórie na čele s uhorským kráľom Štefanom.

527

Parlament
Budapeštiansky Parlament (výstižnejší je originálny názov Országház, teda niečo ako „dom štátu“) je sídlom najvyšších maďarských orgánov – nielen samotného Národného zhromaždenia (ktoré má 368 poslancov, čo je v pomere k počtu obyvateľov Maďarska – 10 miliónov – dosť vysoký počet), ale aj prezidenta a vlády. Je vraj najväčšou budovou Maďarska a najväčším parlamentom v Európe – 268 metrov dlhý, 123 metrov široký a 96 metrov vysoký. Má 691 miestností, 20 kilometrov schodísk a je postavený zo 4 miliónov tehál. Svojou hmotou, množstvom gotických veží a obrovskou kupolou jednoznačne ovláda celé nábrežie Dunaja v Budapešti.

752

Citadela
Postavili ju Habsburgovci po porážke uhorskej revolúcie 1848/1849. Je to strategický bod nad celou Budapešťou. Počas druhej svetovej vojny sa tu odohrávali tvrdé boje medzi nemeckou a sovietskou armádou. Víťazstvo sovietskej armády nad Nemcami pripomína Pamätník oslobodenia, ktorý vidieť zo všetkých strán mesta. Obyvatelia ho však vnímajú ako symbol sovietskej okupácie.

5

Cena od 137 €
 • Soho Boutique Hotel 4* Budapešť na 2 noci s raňajkami
 • Soho Boutique Hotel 4* Budapešť na 3 noci s raňajkami
289 € 53% kúpené 19x

Luxusný Soho Boutique Hotel 4**** v Budapešti na 3 alebo 4 dni s raňajkami

Ďalšie zľavy

 
Všetky zľavy