Uzavretá zľava:

Luxusný hotel President Exclusive Boutique****  v Budapešti pre 2 osoby na 2 alebo 3 noci s raňajkami alebo aj s jednou večerou. Doprajte si exkluzívne služby prestížneho hotela priamo v srdci Budapešti, len pár krokov od Dunaja. Po prehliadke starého mesta máte k dispozícii neobmedzený wellness. Teraz len od 230€ a 1 dieťa do 2 rokov zdarma!

 
358 € 36% --d --h --m kúpené 24x

Luxus Hotel President Exclusive Boutique**** v Budapešti pre 2 osoby s raňajkami, večerou a wellness

- 36% Luxus Hotel President Exclusive Boutique**** v Budapešti pre 2 osoby s raňajkami, večerou a wellness  

Kupón platí

Od dnes do 31.08 2022

V skratke

 • ubytovanie na 2 alebo 3 noci pre 2 osoby v komfortnej dvojposteľovej izbe Superior
 • 2 alebo 3 x úžasné raňajky formou bufetového stolu pre 2 osoby
 • 1 x večera pre 2 osoby za zvýhodnený doplatok - vyberte si prosím z ponuky Voucherov s večerou
 • 1 dieťa do 2 rokov na izbe s rodičmi zdarma
 • minerálna voda, kávový alebo čajový servis na izbe zdarma
 • kvalitná hotelová kozmetika v cene Voucheru na izbách
 • pripojenie na internet na izbách a na recepcii zdarma
 • voľný a neobmedzený vstup do hotelového Wellness Centra zdarma
 • voľný vstup na klzisko na hotelovej terase do 31.1.2019
 • 15% zľava na večeru s ponuky a’la carte (vrátane nápojov) v reštaurácii hotela

Kam s kupónom

Zmenu KUPÓNU na VOUCHER je potrebné urobiť do 7 dní od kúpy na stránke cestovnej agentúry: Registrovať kupón

Registráciu je potrebné spraviť do 7 pracovných dní od doručenia kupónu.Po zaregistrovaní Vám bude zaslaný Voucher do Troch pracovných dní od cestovnej od agentúry, na jeho základe si môžete dohodnúť rezerváciu priamo v hoteli e-mailom.
Do hotela prosíme pošlite číslo Vouchera z agentúry e-mailom spolu s požiadavkou termínu na rezerváciu.

Po obdržaní Voucheru ho uplatníte:
Hotel President Exclusive Boutique ****+
Hold u. 5
1054, Budapest
Hungary
Tel:+36 1 510-34-00  
Rezervácie: booking@hotelpresident.hu

Doporučte známym:
Email
 

Za kupón získate:

 • ubytovanie na 2 alebo 3 noci pre 2 osoby v komfortnej dvojposteľovej izbe Superior
 • 2 alebo 3 x úžasné raňajky formou bufetového stolu pre 2 osoby
 • 1 x večera pre 2 osoby za zvýhodnený doplatok - vyberte si prosím z ponuky Voucherov s večerou
 • 1 dieťa do 2 rokov na izbe s rodičmi zdarma
 • minerálna voda, kávový alebo čajový servis na izbe zdarma
 • kvalitná hotelová kozmetika v cene Voucheru na izbách
 • pripojenie na internet na izbách a na recepcii zdarma
 • voľný a neobmedzený vstup do hotelového Wellness Centra zdarma
 • voľný vstup na klzisko na hotelovej terase do 31.1.2019
 • 15% zľava na večeru s ponuky a’la carte (vrátane nápojov) v reštaurácii hotela
 • kombinácia viacerých kupónov na predĺženie pobytu možná
 • izbu je možné rezervovať len e-mail: booking@hotelpresident.hu
 • kupón neplatí počas sviatkov: Veľká Noc, Formula 1, Nový rok, Vianočné sviatky, Sziget Festival
 • Voucher je platný 1 rok a je prenosný
 • cena kupónu nezahŕňa miestnu daň
 • nutná rezervácia a potvrdenie termínu
 • registráciu je potrebné spraviť do 3 pracovných dní od doručenia kupónu
 • potvrdenú rezerváciu je možné zmeniť alebo zrušiť do 48 hod. pred príchodom, inak je voucher považovaný za využitý

Doplatky, platia sa priamo v hoteli:

 • hlavná turistická sezóna od 1.4. do 30.10. doplatok: 20€/ izba/ noc
 • doplatok počas víkendu - príchod piatok a sobotu: 30€/ izba/ noc
 • dieťa (s raňajkami) od 2 do 6 rokov: 20€/ noc, nad 6 rokov: 30€/ noc
 • dieťa (s raňajkami a 1 x večera) od 2 do 6 rokov: 30€/ noc, nad 6 rokov: 40€/ noc

66

Luxus a exkluzivita za prijateľnú cenu – to je hotel President Exclusive Boutique *****. V tomto novom päťhviezdičkovom hoteli nájdete komfort, eleganciu, vynikajúcu reštauráciu, nádherný Wellnes a Fitness a kompletný servis služieb.

366

Tento hotel osloví najmä návštevníkov, ktorí uprednostňujú ubytovanie v srdci Budapešti. Hotel je umiestnený neďaleko Národnej Banky na jednej z najelegantnejších ulíc Budapešti, v štvrti mesta, kde sa nachádza maďarský Parlament.

6565

V hoteli President Exclusive Boutique ***** Vás privíta skutočná elegancia nie len vo vnútri ale aj z vonkajšej časti hotela. Ochranka, nákupné salóny, možnosti kvalitného pohostenia – to sú vlastnosti tohto hotela.

255

Vysoká úroveň hotela je vidieť aj z najdrobnejších detailov. Naši klienti môžu očakávať izby jedinečného dizajnu, nepriestrelný Prezidentský apartmán, luxusné Wellnes centrum, ochotný personál, fantastický catering a ostatný servis, čo určite uspokojí potreby každého.

5252

Pohodlné a luxusné izby s vybavením si naozaj vychutnáte.

presid1

Vybavenie kúpelní je naozaj exkluzívne s kvalitnou kozmetikou.

55696

360º vonkajšia panoramatická terasa sa stala novou turistickou atrakciou v Budapešti a je prekrásnym miestom na organizovanie večierkov.

5454

Reštaurácia ponúka jedlá domácej ale aj zahraničnej kuchyne.

636

Rezervujte si hotel President Exclusive Boutique ***** užite si luxus s 5* službami a spoznajte krásu hlavného mesta Maďarska – Budapešť.

55

Krásna historická Budapešť Vám ponúka veľa pamiatok a zábavy ako najväčšie morské akvárium v Strednej Európe- Tropicarium Ocenárium

Najkrajší park mesta- Városliget (City Park), sám o sebe ponúka niekoľko unikátnych pamiatok je neďaleko hotela President.

park-budapest-zlava

Kúpele Szechenyi
Kúpele Széchenyi patria medzi najväčšie kúpeľné komplexy v Európe. V Budapešti boli prvými a nachádzajú sa v krásnom mestskom parku Városliget.

pobyt-kupele-historicke-budapest

Hotel sa nachádza v blízkosti nákupného centra Arena Plaza a je jedným z najväčších európskych nákupných centier.

arena-nakupne-centrun

Kúpele Gellért s interiérom Art Nouveau, skladajúci sa z farebnej mozaiky, mramorových stĺpov, vitráží a sôch, robí z týchto kúpeľov v Budapešti jedinečný zážitok. Teplota v bazénoch sa pohybuje od 26 - 38 st.

525

Návštevníci môžu okrem života v hlbočine vidieť aj kúsok dažďového pralesa, v ktorom každú štvrťhodinu zahrmí, spustí sa dážď a blesky sa kľukatia nad lenivo odpočívajúcimi mississipskými aligátormi.
Mimo toho, v Tropicariu je možné vidieť aj najväčšie morské akvárium v Strednej Európe, žraločie akvárium s objemom 1,4 miliónov litrov slanej vody, v ktorom 8 ks dvojmetrových žralokov a niekoľko stoviek rôznych druhov farebných rybiek spolunažíva v pokoji.
Okrem obrovského akvária je tu možné zhliadnuť ešte aspoň 50 druhov iných ,,menších” (5-40 000!! litrových) akvárií a terárií.

6969

Aquaworld
Jeden z najväčších krytých vodných zábavných parkov v Európe ponúka nezabudnuteľnú zábavu návštevníkom všetkých vekových kategórií po celý rok.
Dobrodružné vodné centrum je pokryté obrími kopulami, 5-podlaží vysokými a s priemerom 72 metrov. Je tak veľký, že by mohol byť hostiteľom rodiny modrých veľrýb, najväčších živočíchov na Zemi.

585

Monumentálne repliky chrámov sú obklopené visutými mostami, vežami a bazénmi je úchvatné. Zažite divokú jazdu na toboganoch a doprajte si deň plný vodnej zábavy a relaxu.

73285

Budapešť je mesto, ktoré Vám stále niečo ponúkne. Krásy Budapešti sú známe po celom svete a z hotela aj veľmi ľahko dostupné. V meste sú 3 pamiatky zapísané do zoznamu UNESCO: Hradný kopec, nábrežie rieky Dunaj a štvrť Andrassyovcov. Na vrchole Hradného kopca môžete navštíviť tri múzeá a Szechenyi knižnicu. Z Hradného kopca je krásny výhľad na celé mesto. Taktiež bazilika sv. Štefana alebo chrám kráľa Mateja stoja za Vašu návštevu.

bazilika-pobyt-budapest-sv-stefan

Nenechajte si újsť prehliadku najvýznamnejších historických pamiatok, ako Nábrežie hrdinov, Parlament, Budínsky hrad, Citadela..

66

Budínsky hrad
Budínsky hrad (Budai Vár) v hlavnom meste Maďarska – Budapešti je historickým sídlom maďarských kráľov.
V minulosti to bol aj kráľovský palác a kráľovský zámok. Je to najväčšia budova nachádzajúca sa na južnej strane Hradného vrchu.Budínsky hrad bol v roku 1987 zapísaný do budapeštianskeho pamiatkového dedičstva.
Dnes sa v Budínskom hrade nachádzajú dve múzeá. Jedným je Historické múzeum Budapešti. Zaznamenáva históriu mesta od jeho počiatkov až do obdobia komunizmu.

752

Ďalším je Maďarská národná galéria so zbierkou veľkolepých maďarských obrazov a sôch. Okrem múzeí sa návštevník Budínskeho hradu môže prejsť po jeho nádvorí, obdivovať architektúru jednotlivých budov či záhrad v stredovekom “zwingers” (medzihradí). Nachádza sa tu tiež uzavretá studňa a z hradu je nezabudnuteľný výhľad na okolie.

7

Námestie Hrdinov
Obrovské Námestie Hrdinov je známe najmä Pamätníkom milénia. Tento pomník pripomína milénium príchodu Maďarov do Karpatskej kotliny. Jadrom pamätníka je 36 metrov vysoký stĺp, na vrchole ktorého stojí postava archanjela Gabriela, ktorý sa podľa legendy v sne zjavil uhorskému kráľovi Štefanovi a ponúkol mu kráľovskú korunu. Vedľa piedestálu sedí na koni vojvodca Arpád a sedem kmeňových náčelníkov, ktorí priviedli staré maďarské kmene do novej vlasti. V polkruhovej kolonáde sa nachádzajú významné postavy maďarskej histórie na čele s uhorským kráľom Štefanom.

527

Parlament
Budapeštiansky Parlament (výstižnejší je originálny názov Országház, teda niečo ako „dom štátu“) je sídlom najvyšších maďarských orgánov – nielen samotného Národného zhromaždenia (ktoré má 368 poslancov, čo je v pomere k počtu obyvateľov Maďarska – 10 miliónov – dosť vysoký počet), ale aj prezidenta a vlády. Je vraj najväčšou budovou Maďarska a najväčším parlamentom v Európe – 268 metrov dlhý, 123 metrov široký a 96 metrov vysoký. Má 691 miestností, 20 kilometrov schodísk a je postavený zo 4 miliónov tehál. Svojou hmotou, množstvom gotických veží a obrovskou kupolou jednoznačne ovláda celé nábrežie Dunaja v Budapešti.

752

Citadela
Postavili ju Habsburgovci po porážke uhorskej revolúcie 1848/1849. Je to strategický bod nad celou Budapešťou. Počas druhej svetovej vojny sa tu odohrávali tvrdé boje medzi nemeckou a sovietskou armádou. Víťazstvo sovietskej armády nad Nemcami pripomína Pamätník oslobodenia, ktorý vidieť zo všetkých strán mesta. Obyvatelia ho však vnímajú ako symbol sovietskej okupácie.

5

358 € 36% --d --h --m kúpené 24x

Luxus Hotel President Exclusive Boutique**** v Budapešti pre 2 osoby s raňajkami, večerou a wellness