Uzavretá zľava:

Pobyt v príjemnom King’s Hotel *** v Budapešti na 3 alebo 4 dni pre 2 osoby. Vychutnajte si pobyt v centre Budapešti a spoznajte bohatú kultúru v Budapešti. Teraz len od 90€ !

 
170 € 47% --d --h --m kúpené 5x

King’s Hotel *** v Budapešti na 3 alebo 4 dni pre 2 osoby - Zimná ponuka

- 47% King’s Hotel *** v Budapešti na 3 alebo 4 dni pre 2 osoby - Zimná ponuka  

Kupón platí

Od dnes do 28.02 2019

V skratke

 • ubytovanie na 3 alebo 4 dni v 2 lôžkovej izbe pre 2 osoby
 • 2 alebo 3 x výborné raňajky formou bufetu pre 2 osoby
 • 1 dieťa do 12 rokov na izbe s rodičmi zdarma
 • prístup na Wi-Fi zadarmo
 • 1 domáce zviera je zadarmo (namiesto pravidelného poplatku 15 €)

Kam s kupónom

Zmenu KUPÓNU na VOUCHER je potrebné urobiť do 7 dní od kúpy na stránke cestovnej agentúry: Registrovať kupón

Po zaregistrovaní Vám bude zaslaný Voucher do troch pracovných dní od cestovnej od agentúry, na jeho základe si môžete dohodnúť rezerváciu priamo v hoteli e-mailom.
Do hotela prosíme pošlite číslo Vouchera z agentúry e-mailom spolu s požiadavkou termínu na rezerváciu.
Po obdržaní Voucheru ho uplatníte:

King’s Hotel ***
Nagy Diófa utca 25-27.
1072 Budapest
Hungary

Rezervácie: (+36 1) 352-7675
e-mail: reservation@kingshotel.hu, sales@kingshotel.hu
web: kingshotel.hu

Doporučte známym:
Email
 

Za kupón získate:

 • ubytovanie na 3 alebo 4 dni v 2 lôžkovej izbe pre 2 osoby
 • 2 alebo 3 x výborné raňajky formou bufetu pre 2 osoby
 • 1 dieťa do 12 rokov na izbe s rodičmi zdarma
 • prístup na Wi-Fi zadarmo
 • check in: od 12:00 hod., check-out: 05:00 -15:00 hod., závisí na dostupnosti
 • 1 domáce zviera je zadarmo (namiesto pravidelného poplatku 15 €)
 • Voucher je platný od 6.1.2019 do 28.2.2019
 • termín Vášho pobytu je potrebné preveriť na recepcii
 • prosíme Vás, pri rezervácii je potrebné uviesť číslo Vouchera
 • miestny poplatok je v cene kupónu
 • možnosť predĺženia pobytu kombináciou viacerých kupónov
 • nutná rezervácia a potvrdenie termínu
 • zmena potvrdenej rezervácie je možná do 48 hodín pred plánovaným príjazdom ( inak voucher považovaný za použitý )

848

Príplatky:

 • druhé dieťa do 12 rokov: 10€/ noc vrátane raňajok
 • dieťa nad 12 rokov a dospelý: 20€/ noc vrátane raňajok

King’s Hotel *** víta hostí do centra Budapešti. Modernizovaný hotel, pôvodné secesná budova je stará viac ako 100 rokov.

78372

Je umiestnený v centre mesta medzi historickými budovami. Ľahký prístup z Vášho hotela na všetky významné atrakcie.

55

Dvojlôžkové izby majú výhľad do ulice alebo na vnútorné nádvorie. Všetky izby sú vybavené dvoma manželskými posteľami, ale na požiadanie sme schopní poskytnúť pristelku.

277

Všetky izby majú nasledujúce vybavenie: sušič vlasov, LCD TV, telefón, mini bar, klimatizácia, trezor, rýchlovarná kanvica. Káblové internetové pripojenie je k dispozícii. Samozrejmosťou je anti-alergická posteľná bielizeň.

5665

Najkrajší park v meste- Városliget (City Park), sám o sebe ponúka niekoľko unikátnych pamiatok, prechádzky a najstaršie kúpele v meste Szechenyi, ktoré by ste namali vynechať.

park-zlava-pobyt-hotel

Kúpele Szechenyi
Kúpele Széchenyi patria medzi najväčšie kúpeľné komplexy v Európe. V Budapešti boli prvými a nachádzajú sa v krásnom mestskom parku Városliget.

5455

Kúpele Gellért s interiérom Art Nouveau, skladajúci sa z farebnej mozaiky, mramorových stĺpov, vitráží a sôch, robí z týchto kúpeľov v Budapešti jedinečný zážitok. Teplota v bazénoch sa pohybuje od 26 - 38 st.

kupele-gellert-zlava-leto

Rudas Termálne kúpele 
Ich centrálna časť obsahuje osemboký bazén s 10 metrovým priemerom kupoly. Návštevníci si môžu vybrať zo širokej ponuky miestnych termálnych prameňov, kde je veľa rôznych možností liečby a taktiež sú k dispozícii wellness služby.

rudas-kupele-ponuka

Lukács Termálne kúpele majú historickú tradíciu a teraz sú kompletne zrenovované a všetky zariadenia sú zmodernizované.

lukacs-kupele-ponuka

Krásna historická Budapešť Vám ponúka veľa pamiatok a zábavy ako najväčšie morské akvárium v Strednej Európe- Tropicarium Ocenárium
Tropicarium v Budapešti

Návštevníci môžu okrem života v hlbočine vidieť aj kúsok dažďového pralesa, v ktorom každú štvrťhodinu zahrmí, spustí sa dážď a blesky sa kľukatia nad lenivo odpočívajúcimi mississipskými aligátormi.

 

Mimo toho, v Tropicariu je možné vidieť aj najväčšie morské akvárium v Strednej Európe, žraločie akvárium s objemom 1,4 miliónov litrov slanej vody, v ktorom 8 ks dvojmetrových žralokov a niekoľko stoviek rôznych druhov farebných rybiek spolunažíva v pokoji.
Okrem obrovského akvária je tu možné zhliadnuť ešte aspoň 50 druhov iných ,,menších” (5-40 000!! litrových) akvárií a terárií.

6969

Aquaworld
Jeden z najväčších krytých vodných zábavných parkov v Európe ponúka nezabudnuteľnú zábavu návštevníkom všetkých vekových kategórií po celý rok.
Dobrodružné vodné centrum je pokryté obrími kopulami, 5-podlaží vysokými a s priemerom 72 metrov. Je tak veľký, že by mohol byť hostiteľom rodiny modrých veľrýb, najväčších živočíchov na Zemi.

585

Monumentálne repliky chrámov sú obklopené visutými mostami, vežami a bazénmi je úchvatné. Zažite divokú jazdu na toboganoch a doprajte si deň plný vodnej zábavy a relaxu.

73285

Budapešť je mesto, ktoré Vám stále niečo ponúkne. Krásy Budapešti sú známe po celom svete a z hotela aj veľmi ľahko dostupné. V meste sú 3 pamiatky zapísané do zoznamu UNESCO: Hradný kopec, nábrežie rieky Dunaj a štvrť Andrassyovcov. Na vrchole Hradného kopca môžete navštíviť tri múzeá a Szechenyi knižnicu. Z Hradného kopca je krásny výhľad na celé mesto. Taktiež bazilika sv. Štefana alebo chrám kráľa Mateja stoja za Vašu návštevu.

52

Budínsky hrad
Budínsky hrad (Budai Vár) v hlavnom meste Maďarska – Budapešti je historickým sídlom maďarských kráľov.
V minulosti to bol aj kráľovský palác a kráľovský zámok. Je to najväčšia budova nachádzajúca sa na južnej strane Hradného vrchu.Budínsky hrad bol v roku 1987 zapísaný do budapeštianskeho pamiatkového dedičstva.
Dnes sa v Budínskom hrade nachádzajú dve múzeá. Jedným je Historické múzeum Budapešti. Zaznamenáva históriu mesta od jeho počiatkov až do obdobia komunizmu.

752

Ďalším je Maďarská národná galéria so zbierkou veľkolepých maďarských obrazov a sôch. Okrem múzeí sa návštevník Budínskeho hradu môže prejsť po jeho nádvorí, obdivovať architektúru jednotlivých budov či záhrad v stredovekom “zwingers” (medzihradí). Nachádza sa tu tiež uzavretá studňa a z hradu je nezabudnuteľný výhľad na okolie.

7

Námestie Hrdinov
Obrovské Námestie Hrdinov je známe najmä Pamätníkom milénia. Tento pomník pripomína milénium príchodu Maďarov do Karpatskej kotliny. Jadrom pamätníka je 36 metrov vysoký stĺp, na vrchole ktorého stojí postava archanjela Gabriela, ktorý sa podľa legendy v sne zjavil uhorskému kráľovi Štefanovi a ponúkol mu kráľovskú korunu. Vedľa piedestálu sedí na koni vojvodca Arpád a sedem kmeňových náčelníkov, ktorí priviedli staré maďarské kmene do novej vlasti. V polkruhovej kolonáde sa nachádzajú významné postavy maďarskej histórie na čele s uhorským kráľom Štefanom.

527

Parlament
Budapeštiansky Parlament (výstižnejší je originálny názov Országház, teda niečo ako „dom štátu“) je sídlom najvyšších maďarských orgánov – nielen samotného Národného zhromaždenia (ktoré má 368 poslancov, čo je v pomere k počtu obyvateľov Maďarska – 10 miliónov – dosť vysoký počet), ale aj prezidenta a vlády. Je vraj najväčšou budovou Maďarska a najväčším parlamentom v Európe – 268 metrov dlhý, 123 metrov široký a 96 metrov vysoký. Má 691 miestností, 20 kilometrov schodísk a je postavený zo 4 miliónov tehál. Svojou hmotou, množstvom gotických veží a obrovskou kupolou jednoznačne ovláda celé nábrežie Dunaja v Budapešti.

752

Citadela
Postavili ju Habsburgovci po porážke uhorskej revolúcie 1848/1849. Je to strategický bod nad celou Budapešťou. Počas druhej svetovej vojny sa tu odohrávali tvrdé boje medzi nemeckou a sovietskou armádou. Víťazstvo sovietskej armády nad Nemcami pripomína Pamätník oslobodenia, ktorý vidieť zo všetkých strán mesta. Obyvatelia ho však vnímajú ako symbol sovietskej okupácie.

5

170 € 47% --d --h --m kúpené 5x

King’s Hotel *** v Budapešti na 3 alebo 4 dni pre 2 osoby - Zimná ponuka

Ďalšie zľavy

 
Všetky zľavy