Fotoomladenie- fotorejuvenizácia, veľmi účinná metóda na liečbu akné a omladenie pleti

Fotoomladenie - fotorejuvenizácia je naozaj účinná liečba akné s omladením pleti. Najmodernejšia bezbolestná metóda na omladenie pleti bez chirurgického zákroku. Výsledkom je krásna, hladká a rozjasnená pleť bez drobných vrások. Vyskladajte si potrebný počet kupónov so zľavou až 81 % !

 
Kúpiť za 7.50 €
40 € 81% kúpené 109x

Fotoomladenie- fotorejuvenizácia, veľmi účinná metóda na liečbu akné a omladenie pleti

- 81% Fotoomladenie- fotorejuvenizácia, veľmi účinná metóda na liečbu akné a omladenie pleti  

Kupón platí

Od dnes do 31.10 2022

V skratke

 • za 1 kupón zaplatíte len 7,50 € !
 • kúpte si potrebný počet kupónov podľa tabuľky

Kam s kupónom

JEIN Štúdio
Rajecká 11
Bratislava
e-mail: info@jeinstudio.sk
tel.:0948 641 888


Zväčšiť mapu

Doporučte známym:
Email
 

Túžite po bezchybnej pleti bez vrások či akné? Všetkým odporcom chirurgických zákrokov predstavujeme najmodernejšiu, bezbolestnú, účinnú a veľmi rýchlu metódu používanú na celom svete - fotorejuvenizáciu (fotoomladenie)  a liečbu akné.

Výsledkom je krásna, hladká a rozjasnená pleť bez drobných vrások.

9595

Účinky fotoomladenia:

 • pôsobí hĺbkovo na kolagén, a tým vyhladzuje jemné vrásky a celkovo mení vzhľad kože
 • vyrovnáva farbu pokožku a vytvára mladistvý vzhľad
 • efektívne lieči vaskulárne a pigmentové nedokonalosti
 • zvyšuje napätie pokožky
 • redukuje rozšírené póry až o 60%
 • znižuje počet zapálených vyrážok
 • odstraňuje červeno-fialové a hnedé fľaky po vyrážkach

65

Fotorejuvenizácia je metóda pozostávajúca z piatich až ôsmich ošetrení prístrojom využívajúcim IPL s odstupom 3 – 4 týždňov. Širokospektrálne svetlo ovplyvňuje povrchové pigmentačné zmeny, rozšírené póry a drobné kožné cievky. Doplnením o prehriatie hlbokých častí, ktoré zabezpečí práve vysokofrekvenčný elektrický prúd, možno výrazne ovplyvňovať všetky kozmetické chyby, ktoré sa nachádzajú v hlbších častiach pokožky a taktiež kolagén, čím sa zvýši tonus pokožky a vypnú sa aj drobné vrásky. Fotorejuvenizácia výrazne mení celkový vzhľad tváre, a preto sú klienti mimoriadne spokojní. V súčasnosti je to najúspešnejšia metóda v oblasti estetickej medicíny.

Za jeden kupón teraz zaplatíte iba 7.50 € a môžete si zakúpiť potrebný počet kupónov podľa nasledujúcej tabuľky:

55

Fotorejuvenizácia sa najčastejšie vykonáva na tvári, ale vhodná je aj oblasť dekoltu a horná časť rúk až po predlaktie. Pri zákroku sa na danú oblasť nanesie studený gél a na ochranu očí sa používajú tmavé okuliare a aplikuje sa pulzné svetlo. Počas zákroku môžete pocítiť len veľmi mierne štipnutie a výrazné prehriatie ošetrovanej oblasti. Každý zákrok trvá približne 20 minút.

65

Aplikácia intenzívneho svetla regeneruje povrchové aj podkožné vrstvy pokožky, omladzuje ju. Po niekoľkých zákrokoch môžete vidieť významné zredukovanie nežiaducej pigmentácie a jemnejší vzhľad obnovenej pokožky.  Rovnaký zákrok sa robí na krku, dekolte a na rukách.

5241

Tvár má rozsiahlu sieť žiliek a drobných krvných cievok, nazývaných vlásočnice. Plynutie času, stres, ostré slnko a iné faktory môžu zapríčiniť ich trvalé rozšírenie a následný vznik červených žiliek alebo škvŕn na tvári. Fotorejuvenizácia môže pomôcť úplne odstrániť poškodené žilky a škvrny.

V závislosti od počtu a náročnosti individuálnych kožných problémov sa odporúča 5 – 8 zákrokov. Medzi ošetreniami musia uplynúť najmenej tri týždne. Vaša schopnosť pohybu od zákroku, pracovná výkonnosť a životný štýl sa zákrokom nemenia. V ten istý deň ste schopní vrátiť sa do práce a vykonávať všetky obvyklé činnosti bez akéhokoľvek obmedzenia.

654

Omladzovací efekt pretrváva cca 6 - 8 mesiacov. Plný efekt rejuvenizácie sa dostaví po 5 - 8 aplikáciách. Efekt IPL je však vidieť hneď po prvej aplikácii! Výsledným efektom fotorejuvenizácie je:

 • remodelácia a novotvorba kolagénu
 • omladenie pleti – zpevnenie štruktúry kože
 • presvetlenie pleti – pigmentové škvrny zmiznú
 • rozjasnenie unavenej pleti
 • odstránenie drobných žiliek
 • zjemní rozšírené póry
 • hĺbková regenerácia kože

 

Kúpiť za 7.50 €
40 € 81% kúpené 109x

Fotoomladenie- fotorejuvenizácia, veľmi účinná metóda na liečbu akné a omladenie pleti