Uzavretá zľava:

Potrebujete masáž? Je tu teraz výnimočne pre vás Reflexná masáž chodidiel s klasickou masážou chrbta, hlavy a s odblokovaním krčnej chrbtice v Starom meste vhodná pri sedavom zamestnaní. Teraz cca 50 minút len za 25€ !

 
37 € 32% --d --h --m kúpené 103x

Reflexná masáž chodidiel s klasickou masážou chrbta a krčnej chrbtice

- 32% Reflexná masáž chodidiel s klasickou masážou chrbta a krčnej chrbtice  

Kupón platí

Od dnes do 28.02 2021

V skratke

  • reflexná masáž chodidiel, klasická masáž chrbta, hlavy a odblokovanie krčnej chrbtice
  • masáž trvá cca 50 minút
  • nutnosť telefonickej objednávky
  • storno je možno nahlásiť najneskôr 24 hodín pred objednaným termínom, v prípade neohlásenia zmeny termínu kupón už nie je možné použiť.

Kam s kupónom

AMARY SPA masážny salón
Zdravotné stredisko, Čulenova 6,
Bratislava 1                                                        
Mária Kocianová
tel: +421904 898 777
www.amaryspa.com


View Larger Map

Doporučte známym:
Email
 

Za kupón získate:

  • reflexnú masáž chodidiel, klasickú masáž chrbta, hlavy a odblokovania krčnej chrbtice
  • masáž trvá cca 50 minút
  • storno je možno nahlásiť najneskôr 24 hodín pred objednaným termínom, v prípade neohlásenia zmeny termínu kupón už nie je možné použiť.

555

Príďte si osobne vyskúšať najúčinnejšiu kombináciu masáží,  aby ste zažili   nádherný  pocit   ľahkosti a uvoľnenia Vašich nôh, uvoľnenia trapéz,  medzilopatkových spaziem a krčnej chrbtice.

Klasická masáž tela

Klasická masáž  patrí  jednoznačne   k   najfrekventovanejším regeneračným procedúram,  má    blahodárne   účinky na   organizmus,  zmierňuje stuhlosť a bolestivosť  svalstva. Odstraňuje únavu a stres, pomáha navodiť emocionálnu rovnováhu.

Klasická  masáž  tela napomáha k zlepšeniu žilového krvného obehu a pohybu lymfy, čím vznikajú  lepšie   podmienky na prúdenie krvi v tepnách, čo sa priaznivo prejaví na činnosti srdca,  priaznivým odtokom žilovej krvi a zároveň sa urýchľuje odstránenie nepotrebných produktov látkovej výmeny.
 
V hlbších tkanivových vrstvách možno rozrušiť zrasty a čiastočne zabrániť  ukladaniu tukov. Masáž  má celkový povzbudzujúci účinok na telesnú a duševnú výkonnosť, spánok a nervový systém.

6952

Reflexná terapia je jednou z najúčinnejších metód alternatívnej medicíny. Má svoj pôvod v tradičnej čínskej medicíne a dá sa využiť ako diagnostický nástroj a aj ako spôsob liečenia.

Metóda reflexnej masáže chodidiel vychádza z poznatkov,  že všetky zakončenia ľudského tela majú svoje zastúpenie na reflexných plôškach chodidiel,  ktoré zodpovedajú príslušným orgánom alebo oblastiam tela. Chodidlo teda predstavuje zmenšený obraz ľudského tela.

6262

Reflexná terapia  je jednou z najúčinnejších metód alternatívnej medicíny. Má svoj pôvod v tradičnej čínskej medicíne a dá sa využiť ako diagnostický nástroj a aj ako spôsob liečenia.
Metóda reflexnej masáže chodidiel vychádza z poznatkov,  že všetky zakončenia ľudského tela majú svoje zastúpenie na reflexných plôškach chodidiel,  ktoré zodpovedajú príslušným orgánom alebo oblastiam tela.

Chodidlo teda predstavuje zmenšený obraz ľudského tela.

652

Stimulovaním reflexných bodov na chodidle je možné veľmi spoľahlivo nájsť problémové miesta na ľudskom tele, pretože reflexné body na spodnej časti chodidla pri stlačení reagujú bolestivo a tak prezrádzajú postihnuté svaly, kĺby alebo vnútorné orgány.

Z týchto dôvodov sa metóda reflexnej masáže chodidiel celkom spoľahlivo dá využívať aj pri diagnostike postačujúcej pre terapiu. Reflexnou terapiou možno pôsobenie nasmerovať  presne na patričný orgán.

Tlakom na danú plochu alebo bod sa prenáša signál na príslušný orgán, účinok sa dostavuje okamžite, čo má veľký význam pri bolestiach alebo akútnych problémoch.

Tlakom a masírovaním reflexných plôšok na chodidlách je možné zlepšiť celkovú látkovú výmenu, ovplyvniť bolesť chrbta a chrbtice, urýchliť  hojenie po úraze alebo operatívnom zásahu.

Ošetrenie reflexnou terapiou je vhodné na nápravu i prevenciu zdravotného stavu, pomáha udržiavať celkový dobrý zdravotný stav organizmu, telo sa stáva odolnejšie, vyrovnanejšie a po masáži má človek pocit ľahkých nôh.

 

 

 

37 € 32% --d --h --m kúpené 103x

Reflexná masáž chodidiel s klasickou masážou chrbta a krčnej chrbtice

Ďalšie zľavy

 
Všetky zľavy