Uzavretá zľava:

Praha jedno z najkrajších miest v Európe. Máme pre vás skvelú ponuku v prekrásnom hoteli Royal Court Prague pre 2 osoby na 3 alebo 4 dni s raňajkami. Objavujte krásy Prahy, jej zákutia, kaviarničky, krčmičky. Po náročnom dni si môžete oddýchnuť v hotelovom SPA. Teraz od 94,90 € !

 
238 € 60% --d --h --m kúpené 84x

Praha - hotel Royal Court Prague pre 2 osoby na 3 alebo 4 dni s raňajkami

- 60% Praha - hotel Royal Court Prague pre 2 osoby na 3 alebo 4 dni s raňajkami  

Kupón platí

Od dnes do 31.03 2019

V skratke

 • 3 alebo 4 dni v dvojlôžkovej izbe Standard pre 2 osoby
 • 2 alebo 3 x raňajky pre 2 osoby formou bufetu
 • 1 dieťa do 2 rokov na izbe s rodičmi zdarma
 • voľný prístup k internetu zdarma

Kam s kupónom

Zmenu KUPÓNU na VOUCHER je potrebné urobiť do 7 dní od kúpy na stránke cestovnej agentúry: Registrovať kupón

Po zaregistrovaní Vám bude zaslaný hotelový Voucher do 72 hodín od registrácie, na jeho základe si môžete dohodnúť rezerváciu priamo v hoteli e-mailom.
Do hotela pošlite číslo Vouchera e-mailom spolu s požiadavkou na rezerváciu.

Royal Court Hotel
Wenzigova 1873-6
120 00 Praha, Česká republika
tel: +420-224263154
rezervácia: front.desk@royalcourthotel.cz
web: http://www.royalcourt.cz/

Doporučte známym:
Email
 

Za kupón získate:

 • 3 alebo 4 dni v dvojlôžkovej izbe Standard pre 2 osoby
 • 2 alebo 3 x raňajky pre 2 osoby formou bufetu
 • 1 dieťa do 2 rokov na izbe s rodičmi zdarma
 • voľný prístup k internetu zdarma
 • Voucher nie je možné využiť počas sviatkov
 • rezervácia je v závislosti od voľných kapacít hotela
 • prosíme, pri rezervácii je potrebné uviesť číslo Vouchera
 • rezervácia iba emailom: front.desk@royalcourthotel.cz
 • miestna daň 0,80€ / osoba/ noc platí sa priamo v hoteli
 • silná turistická sezóna od 01.05. do 31.05.- doplatok: 15€/ noc/ izba, platí sa priamo v hoteli
 • stredná turistická sezóna od 01.06. do 31.07.- doplatok: 10€/ noc/ izba, platí sa priamo v hoteli
 • silná turistická sezóna od 01.08. do 01.11.- doplatok: 15€/ noc/ izba, platí sa priamo v hoteli
 • check in od 12:00 do 00:00 hod.,  check out od 00:00 do 12:00 hod.
 • zmena alebo stornovanie pobytu najneskôr do 14 dní pred príchodom, inak je Voucher považovaný za využitý

Možné doplatky (platené priamo v hoteli)

 • garáž na požiadanie 15€/ noc
 • prístelka pre dieťa od 2 rokov na požiadanie 10€/ osoba/ noc
 • domáci miláčik 10€/ noc

Pohodlný hotel Royal Court, nachádzajúci sa v samotnom centre Nového města, sa stane vaším novým domovom počas vášho pobytu v Prahe. Najbližšia stanica metra je vzdialená cca 5 minút chôdze a od Václavské náměstí pešky prídete za cca 15 minút.

Rozloha izby Standard je okolo 16 m2. Vybrať si môžete buď s manželskou posteľou, alebo dvoma oddelenými lôžkami. Maximálna kapacita izby sú 2 dospelý a 1 dieťa do 2 rokov. Izba typu Standard je výbornou voľbou, ak máte služobnú cestu, ak cestujete s priateľmi, alebo ak ste novomanželia. V tejto izbe vám ponúkame komfort a pohodlie. Každá izba je zariadená veľkou pohodlnou posteľou, smart-TV, čajovou súpravou, mini barom, a bezpečnostným trezorom. Bezplatný internet a TV sú samozrejmosťou.

Izby upratujeme každý deň a uteráky meníme raz za 3 dni.

Raňajky sú podávané formou švédskych stolov, kde nájdete široký výber teplých jedál, pečiva, ovocia a zeleniny. Ak máte domáceho miláčika menšieho ako 15 kg, je u nás vítáný za menší príplatok. Podľa potreby vám zabezpečíme parkovanie.

Jednou z atraktívnych služieb ponúkaný hotelom Royal Court je súkromné SPA, kde si môžete dopriať uvoľnenie a relax po dlhých prechádzkach Prahou. Je zariadený v egyptskom štýle v zlatohnedých tónoch. Romantiku navodzujú sviečky a vyberané arómy exotických olejov.  V komfortnej zóne oddychu vás čakajú zelené čaje, komfortné lehátka, hudba a mini bar. Oddýchnuť si môžete vo výrivke alebo fínskej saune alebo si vychutnajte thajskú masáž.

Mesto miest Praha
   
Praha je jedným z najkrajších miest na svete a jej historické centrum je zapísané medzi najvzácnejšie pamiatky svetového, kultúrneho a prírodného dedičstva UNESCO, čo je len potvrdením výnimočného a jedinečného mesta zasadeného na oboch brehoch Vltavy s množstvom nádherných meštianskych domov a palácov.

Staromestský orloj alebo Pražský orloj je stredoveký orloj umiestnený na južnej strane veže Staromestskej radnice v Prahe.
Orloju uprostred dominuje astronomický ciferník a pod ním kalendárna tabuľa. Na astronomickom ciferníku, odvodenom od astrolábu, možno prečítať rôzne časy, astronomický cyklus, polohu Slnka a ktorým súhvezdím zvieratníka práve prechádza, polohu Mesiaca nad alebo pod horizontom, jeho fázami a postavenia vzhľadom na Slnko.

staromestke-mamestie-hotely-praha-zlavy

Z kalendárnej tabule možno odpočítať aktuálny mesiac, deň a nepohyblivé sviatky kresťanského kalendára. Nad astronomickým ciferníkom sú dve okná, v ktorých sa pohybujú apoštoli. Orloj je ďalej doplnený sochami po okrajoch, bustou anjela medzi oknami apoštolov a ozvučeným kohútom v hornej časti nad oknami.

prazsky-orloj

Určite by ste mali vidieť Pražský hrad a jeho príbeh

Staré historické centrum sa skladá z troch hlavných samostatných miest, ktoré sú najviac navštevované a obdivované - Staré Mesto, potom Malá Strana a Nové Mesto.

prazsky-hrad-pobyt

Stála expozícia vás zavedie do tisícročnej histórie, ktorá rozpráva príbeh hradného areálu od panovníkov cez šlachticov, preslávených umelcov, staviteľov a architektov, vedcov, či remeselníkov až po bežných remeselníkov a život ľudí.

Nájdete tu históriou a tajomstvá na miestach posledného odpočinku najvýznamnejších českých panovníkov a svätcov. Príbeh sa nachádza v gotickom podlaží Starého kráľovského paláca. Krásna architektúra s niekoľkými slohmi dotvára autentické objekty, kde sa ukrývajú aj české korunovačné klenoty. Ako poklad sv. Víta, archeologické nálezy, alebo zbierkové predmety. Vchod sa nachádza na treťom nádvorí

prazsky-hrad-hotel

Katedrála svätého Víta

Majstrovské dielo Matyáša z Arrasu a Petra Parléře vyrastalo v dobe vlády Karola IV a budovala sa desaťročia aj po jeho smrti. 

katedrala-sv-vita-pobyt

Katedrála vyrastala netradične nad mestom v areáli Pražského hradu, čo nebolo zvykom pre vtedajšiu kultúru európskych metropol, kde sa katedrály budovali v centre miest.

238 € 60% --d --h --m kúpené 84x

Praha - hotel Royal Court Prague pre 2 osoby na 3 alebo 4 dni s raňajkami