Pobyt v centre Prahy hotel AIDA**** pre 2 osoby s raňajkami na 3 alebo 4 dni s welcome drinkom

Pobyt na 3 alebo 4 dni v modernom hoteli AIDA**** v Prahe pre 2 osoby s raňajkami. Dobre situovaný hotel neďaleko pražskej ZOO a trójskeho zámku Vám zabezpečí príjemne strávenú návštevu Prahy. Teraz od 120€ !

 
Cena od 130 €
 • Pobyt v Prahe pre 2 osoby na 3 dni v hoteli AIDA**** s raňajkami
 • Pobyt v Prahe pre 2 osoby na 4 dni v hoteli AIDA**** s raňajkami
156 € 17% kúpené 12x

Pobyt v centre Prahy hotel AIDA**** pre 2 osoby s raňajkami na 3 alebo 4 dni s welcome drinkom

- 17% Pobyt v centre Prahy hotel AIDA**** pre 2 osoby s raňajkami na 3 alebo 4 dni s welcome drinkom  

Kupón platí

Od dnes do 30.12 2021

V skratke

 • ubytovanie na 2 alebo 3 noci v dvojlôžkovej izbe pre 2 osoby
 • 1 welcome drink pre 2 osoby
 • 2 alebo 3 x raňajky formou bufetu pre 2 osoby
 • voľný prístup k internetu
 • kupón platí jeden rok

Kam s kupónom

Zmenu KUPÓNU na VOUCHER je potrebné urobiť do 7 dní od kúpy na stránke cestovnej agentúry: Registrovať kupón

Kupón je nutné zaregistrovať do 7 dní od jeho kúpy.  Po zaregistrovaní vám bude zaslaný Voucher do 72 hodín a na jeho základe si môžete dohodnúť rezerváciu priamo v hoteli e-mailom.
Do hotela pošlite číslo Vouchera od agentúry e-mailom spolu s požiadavkou na rezerváciu.

Hotel Aida ****
Kubisova 23
180 00 Praha 8
Recepcia: +420 284 680 628
E-mail:aida@avehotels.cz

Doporučte známym:
Email
 

Za kupón získate:

 • ubytovanie na 2 alebo 3 noci v dvojlôžkovej izbe pre 2 osoby
 • 1 welcome drink pre 2 osoby
 • 2 alebo 3 x raňajky formou bufetu pre 2 osoby
 • voľný prístup k internetu
 • víkendový doplatok príchod v piatok alebo v sobotu: 10€/ izba/ noc, platí sa priamo v hoteli
 • informačné materiály Prahy zdarma
 • predĺženie pobytu kombináciou viacerých kupónov možná
 • kupón platí jeden rok a je prenosný
 • kupón neplatí v termínoch vrátane: 10.4. – 13.4.2020,1.5.-2.5.2020, 21.5.-23.5.2020, 29.5.-1.6.2020, 11.6.-13.6.2020, 27.-28.11.2020, 4.12.-5.12.2020, 11.12.-12.12.2020, 18.12.-19.12.2020, 25.12.-2.1. 2021, Veľká Noc, Vianoce
 • vytvorenie rezervácie je v závislosti od dostupnosti hotela
 • rezervácie iba e - mailom: aida@avehotels.cz
 • pri rezervácii prosíme uveďte číslo Voucheru
 • check in od 14:00 hod, check out do 10:00 hod.
 • neskorý check - out na vyžiadanie až do 14:00 je v závislosti od dostupnosti
 • prístelky nie sú k dispozícii
 • zmena alebo storno existujúcej rezervácie je možné do 8 dní pred plánovaným príchodom, inak je Voucher považovaný za využitý

Možné doplatky, platí sa priamo v hoteli:

 • možnosť parkovania za 16€ / deň
 • doplatok za ubytovanie počas víkendu - príchod piatok alebo sobota 10€/ izba/ noc

245


Hotel Aida ****

Hotel Aida leží v atraktívnej oblasti s výhliadkou na Prahu.

7375

Izby hotela sú komfortne vybavené moderným nábytkom, kúpeľňou (vlastné príslušenstvo - sprcha alebo vaňa, WC), LCD televízorom so satelitným príjmom, telefónom, fénom, trezorom, minibarom, WIFI pripojenie, káva alebo čaj na izbe, toaletné potreby zdarma alebo stropný ventilátor.

75237

Veľmi príjemne vybavený hotel komfortným nábytkom ocenia predovšetkým biznis klienti, vzhľadom na blízkosť oboch pražských výstavísk - Holešovice a Letňany. K návšteve tiež odporúčame blízku pražskú ZOO, botanickú záhradu a Trójsky zámoček.

45247

Okolie hotela Aida
V tesnom susedstve stanice metra, ktorá sa nachádza 2 minúty chôdze od hotela Aida, sa každú stredu konajú farmárske trhy v Dvore s ponukou regionálnych produktov. K návšteve tiež odporúčame pražskú ZOO, botanickú záhradu a Trójsky zámoček.

520

V tesnom susedstve ZOO sa nachádza Trójsky zámok, jeden z najkrajších barokových zámkov zo 17. storočia v Čechách . Hlavná sála zámku zaujme rozsiahlu freskovou výzdobou na tému víťazstvo Habsburgovcov nad Turkami pri Viedni a vedie z neho veľkolepé dvojramenný schodisko vyzdobené sochami priamo do rozsiahleho a pekne udržiavaného francúzskeho parku s terakotovými vázami. Park je v návštevné hodiny zámku voľne prístupný a ponúka pekné pohľady nielen na zámok, ale aj na okolité vinice s kaplnkou sv . Kláry. Uprostred parku je fontána s vodotryskom a na jeho okraji je ukryté záhradné bludisko.

75

K nákupom tiež odporúčame najväčší shopping park v Prahe - Obchodné centrum Letňany. Tu môžete navštíviť aj Aquacentrum s plaveckým bazénom a wellness.

732

Doporučujeme vám navštíviť mnohé kultúrne pamiatky a miesta na oddych.

História Prahy je skutočne veľmi dlhá, ľudské osídlenie je tu už od praveku. Praha sa môže za svoju tisícročnú históriu hlavného mesta českého štátu radiť medzi najstaršie metropoly.

Malá Strana - je historická štvrť rozkladajúca sa v centre Prahy na ľavom brehu Vltavy. Je to jedna z najstarších a najpôsobivejších častí Prahy.

praha-so-zlavou-v luxusnom-hoteli

Malá Strana obsahuje veľké množstvo pozoruhodných stavieb i ďalších zaujímavých miest - napr oblasť Kampy s Čertovkou,  Petřín, Petřínsku rozhľadňu, či veľký komplex záhrad a to všetko v blízkosti centra mesta.

57

Kostol sv. Mikuláša vás víta

Chrám sv. Mikuláša, najslávnejší barokový chrám Prahy, stojí spolu s bývalým jezuitským profesijným domom uprostred Malostranského námestia. Chrám sv. Mikuláša je popredným príkladom rozvinutej architektúry vrcholného baroka.

575

Každého prichádzajúceho ohromí najmä svojimi rozmermi a monumentálne poňatým interiérom.

leto-v-prahe

Pražský hrad

Pražský hrad - odveký symbol českého štátu - je najvýznamnejšou českou pamiatkou a zároveň jednou z najvýznamnejších kultúrnych inštitúcií.

565

Ktoré objekty môžete navštíviť?

Starý kráľovský palác, stála expozícia Príbeh Pražského hradu, expozície Svatovítský poklad (celoročné otváracia doba 10.00 - 18.00 hod), Bazilika sv. Jiří, Jiřský kláštor - Národná galéria, Zlatá ulička, Obrazáreň Pražského hradu, Prašná veža.

527

Katedrála sv. Víta, Rožmberský palác, Veľká južná veža katedrály, (zimná otváracia doba 10.00 - 17.00 hod).

6541

Zlatá ulička na Pražskom hrade.

Ulička prešla doposiaľ najrozsiahlejšou rekonštrukciou v histórii. Okrem zreštaurovaných domčekov tu návštevníci nájdu aj novú stálu expozíciu, ktorá dokumentuje život v Zlatej uličke v posledných piatich storočiach.

prazska-ulicka-hotel-zlava

Domčeky vás zavedú cez sklenenú zástenu napríklad do zlatníckej dielne z obdobia neskorého baroka, renesančnej krčmy, obydlia bylinkárky, alebo slávnej kartárky, môžete si pozrieť jedinečnú a celosvetovo unikátnu Zlatú uličku.

Vyšehrad je historické opevnenie na skale nad pravým brehom rieky Vltavy v Prahe ležiace v rovnomennej mestskej časti.
Vyšehrad je opradený mnohými bájkami o počiatkoch českého štátu, ale jeho skutočná história začína v desiatom storočí, kedy je doložená mnohými vykopávkami.

vysehrad-vylet-do-prahy-lacno

K najdôležitejšej súčasti kultúrnej pamiatky Vyšehradu patrí Slavín.

6541

KAMPA
Pražský ostrov, oddelený od Malej Strany ramenom Vltavy známym ako Čertovka (hovorí sa, že toto rameno bolo pomenované v 19. storočí podľa jednej ženy s diabolskou povahou, ktorá vlastnila dom na neďalekom Maltézskom námestí).

praha-kampa-pobyt-zlavodom

Čertovka po stáročia slúžila ako mlynský náhon a z Kampy si môžete prezrieť zvyšky troch starých mlynov, z ktorých najznámejší je mlyn Velkopřevorský, ktorý je tiež starostlivo zreštaurovaný.

Skleník FATA MORGANA
Tropický skleník Fata Morgana sa nachádza mimo areál vonkajších expozícií Botanickej záhrady, na slnečnom južnom svahu trójskej stráni. Moderná stavba s neobvyklým esovitým pôdorysom je zapustená do skalnatého terénu.

556

Prirodzene členitého povrchu skaly, ktorá tvorí zadnú stenu skleníka, je tu dômyselne využité k terasovitej výsadbe rastlín. Vzniká tak pozoruhodná expozičná plocha o rozlohe cca 1750 metrov štvorcových, ktorá svojim originálnym riešením robí z Faty Morgan európsky unikát.

516

Aquapalace Praha je unikátny športovo-relaxačný komplex ponúkajúci široké spektrum služieb pre celú rodinu. Zábavu ponúka najväčší aquapark v strednej Európe.

55

Podľa magazínu Forbes je pražská ZOO na siedmom mieste najlepších svetových ZOO !

zoo-praha-pobyt-lacno

V súčasnosti je v zoologickej záhrade viac ako 600 druhov zvierat vo výbehoch a pavilónoch.

praha-so-zlavou-za-polovicu

Prijmite naše pozvanie do Prahy s množstvom jedinečných kultúrnych pamiatok a vyberte si z množstva vám blízkych aktivít.

 

Cena od 130 €
 • Pobyt v Prahe pre 2 osoby na 3 dni v hoteli AIDA**** s raňajkami
 • Pobyt v Prahe pre 2 osoby na 4 dni v hoteli AIDA**** s raňajkami
156 € 17% kúpené 12x

Pobyt v centre Prahy hotel AIDA**** pre 2 osoby s raňajkami na 3 alebo 4 dni s welcome drinkom

Ďalšie zľavy

 
Všetky zľavy