Uzavretá zľava:

Pobyt v centre Prahy pre 2 osoby na 3 alebo 4 dni v Hoteli Plaza Alta Hotel Prague 4**** s raňajkami. Praha je vďaka bohémskej príťažlivosti a priam rozprávkovým črtám dokonalou destináciou, ak si chcete užiť všetky druhy kultúry. Pamiatky, architektúra, múzeá, galérie ale aj miestne kaviarne, krčmićky. .. Teraz od 119€ !

 
198 € 40% --d --h --m kúpené 3x

Ubytovanie v centre Prahy v Plaza Alta Hotel Prague 4**** pre 2 osoby s raňajkami na 3 alebo 4 dni

- 40% Ubytovanie v centre Prahy v Plaza Alta Hotel Prague 4**** pre 2 osoby s raňajkami na 3 alebo 4 dni  

Kupón platí

Od dnes do 31.03 2018

V skratke

 • ubytovanie na 3 alebo 4 dni pre 2 osoby v dvojposteľovej izbe
 • 2 alebo 3 x raňajky pre 2 osoby formou švédskych stolov
 • 1 dieťa do 11 rokov zdarma na izbe s rodičmi
 • voľný prístup k internetu na izbách a vo verejných priestoroch
 • kupón platí do 31.3.2018
 • kupón neplatí v termínoch: 8.12. - 10.12.2017, Vianočné sviatky, Nový rok, Veľká noc

 

Kam s kupónom

Kupón je potrebné zmeniť na Voucher do 3 pracovných dní.
Rezerváciu ubytovania vyplňte na stránke http://reservation.hotelvoucheronline.com. 

Plaza Alta Hotel Prague 4****
Ortenovo námestie 22
170 00 Praha

Doporučte známym:
Email
 

Za kupón získate:

 • ubytovanie na 3 alebo 4 dni pre 2 osoby v dvojposteľovej izbe
 • 2 alebo 3 x raňajky pre 2 osoby formou švédskych stolov
 • 1 dieťa do 11 rokov zdarma na izbe s rodičmi
 • voľný prístup k internetu na izbách a vo verejných priestoroch
 • kupón platí do 31.3.2018
 • kupón neplatí v termínoch: 8.12. - 10.12.2017, Vianočné sviatky, Nový rok, Veľká noc
 • check-in: 14:00 - 00:00 hod., check-out: do 12:00 hod.
 • rezervácie iba e-mailom na stránke :http://reservation.hotelvoucheronline.com. 
 • uveďte, prosím, číslo vouchera pri rezervácii
 • kombináciou viacerých voucherov je možné predĺženie pobytu
 • vytvorenie rezervácie je v závislosti od voľných kapacít hotela
 • zmena alebo zrušenie rezervácie je možná do 14 dní od rezervácie, inak sa kupón považuje za využitý

alta6

Možné doplatky, platí sa priamo v hoteli:

 • prístelka 25€/ noc/ osoba
 • parkovanie: 18€/ deň, potrebné uviesť pri rezervácii


Plaza Alta Hotel Prague 4****
Moderný, pokojný a ekologický
Držiteľ prestížnej ekoznačky EU. V pokojnom prostredí obkolesený zeleňou, 10 min. od centra mesta Praha, s jednoduchou možnosťou využiť MHD. Hotel ponúka Wi-Fi zdarma, konferenčné centrum s výhľadom a s výbornú mexickú reštauráciu.

alta1

Cieľom personálu je poskytnúť čo najkomfortnejší pobyt. Naši klienti môžu okrem štandardu využiť parkovanie v podzemnej garáži, uschovanie cenných predmetov, fitness, 24-hodinovú recepciu, Concierge služby. zapožičanie bicyklov.

alta2

Izba Standard ponúka klientom komfortné vybavenie izieb, ktoré zodpovedajú kategórii 4-hviezdičkového hotela. Na izbách je bezplatná Wi Fi, veľká manželská izba alebo dve samostatné lôžka, kúpeľňa so sprchou alebo vaňou a kozmetikou Eco Boutique,.

alta8

Nechýba klimatizácia, minibar, satelitná TV, a trezor.

alta7

Reštaurácia 7 Tacos Steak & Grill
Príjemná mexická reštaurácia 7 Tacos Steak & Grill ponúka široký výber tradičných mexických i českých špecialít. Odporúčame ochutnať vynikajúce steaky. V reštaurácii hrá živá mexická hudba a ponúkame vám sedem najlepších svetových značiek tequily vrátane tradičnej mexickej Mezcal.

alta3

Kontinentálne raňajky pre hotelových hostí sú ponúkané formou bufetu.

alta4

Mesto miest Praha.
   
Praha je jedným z najkrajších miest na svete a jej historické centrum je zapísané medzi najvzácnejšie pamiatky svetového, kultúrneho a prírodného dedičstva UNESCO, čo je len potvrdením výnimočného a jedinečného mesta zasadeného na oboch brehoch Vltavy s množstvom nádherných meštianskych domov a palácov.

zlavy-na-pobyty-v-prahe

Staromestský orloj alebo Pražský orloj je stredoveký orloj umiestnený na južnej strane veže Staromestskej radnice v Prahe.
Orloju uprostred dominuje astronomický ciferník a pod ním kalendárna tabuľa. Na astronomickom ciferníku, odvodenom od astrolábu, možno prečítať rôzne časy, astronomický cyklus, polohu Slnka a ktorým súhvezdím zvieratníka práve prechádza, polohu Mesiaca nad alebo pod horizontom, jeho fázami a postavenia vzhľadom na Slnko.

staromestke-mamestie-hotely-praha-zlavy

Z kalendárnej tabule možno odpočítať aktuálny mesiac, deň a nepohyblivé sviatky kresťanského kalendára. Nad astronomickým ciferníkom sú dve okná, v ktorých sa pohybujú apoštoli. Orloj je ďalej doplnený sochami po okrajoch, bustou anjela medzi oknami apoštolov a ozvučeným kohútom v hornej časti nad oknami.

prazsky-orloj

Určite by ste mali vidieť Pražský hrad a jeho príbeh

Staré historické centrum sa skladá z troch hlavných samostatných miest, ktoré sú najviac navštevované a obdivované - Staré Mesto, potom Malá Strana a Nové Mesto.

prazsky-hrad-pobyt

Stála expozícia vás zavedie do tisícročnej histórie ktorá rozpráva príbeh hradného areálu od panovníkov cez šlachticov, preslávených umelcov, staviteľov a architektov, vedcov, či remeselníkov až po bežných remeselníkov a život ľudí.

prazsky-hrad-vylet

Nájdete tu históriou a tajomstvá na miestach posledného odpočinku najvýznamnejších českých panovníkov a svätcov. Príbeh sa nachádza v gotickom podlaží Starého kráľovského paláca. Krásna architektúra s niekoľkými slohmi dotvára autentické objekty, kde sa ukrývajú aj české korunovačné klenoty. Ako poklad sv. Víta, archeologické nálezy, alebo zbierkové predmety. Vchod sa nachádza na treťom nádvorí

prazsky-hrad-hotel

Katedrála svätého Víta

Majstrovské dielo Matyáša z Arrasu a Petra Parléře vyrastalo v dobe vlády Karola IV a budovala sa desaťročia aj po jeho smrti. 

katedrala-sv-vita-pobyt

Katedrála vyrastala netradične nad mestom v areáli Pražského hradu, čo nebolo zvykom pre vtedajšiu kultúru európskych metropol, kde sa katedrály budovali v centre miest.

katedrala-sv-vita-pobyty

Starý královský palác
Palác rástol a neustále sa menil od svojho založenia až do terajšej doby. Pôvodná drevená stavba sa prestavbou v 12 storočí stala kamenným románskym palácom s kaplnkou všetkých svätých a neskôr ho Karol IV prebudoval na gotický reprezentačný palác s klenbami a pásom arkád na severnej strane.

stary-kralovsky-palac-pobyty
 
Po príchode krála Vladislava Jagelonského bola zahájená veľkolepá prestavba paláca s neskorou gotikou s nastupujúcim renesančným slohom. Tak vznikol veľkolepý Vladisslavský sál, ktorý od 16. Storočia slúžil kráľovskej reprezentácii s korunovačnými slávnosťami a hostinami s predajom luxusného tovaru a rytierskymi turnajmi.  Starý kráľovský palác je súčasťou prehliadkového okruhu.

stary-ktalovsky-palac-pobyty

Zlatá ulička na Pražskom hrade.

Ulička prešla doposiaľ najrozsiahlejšou rekonštrukciou v histórii. Okrem zreštaurovaných domčekov tu návštevníci nájdu aj novú stálu expozíciu, ktorá dokumentuje život v Zlatej uličke v posledných piatich storočiach.

praha-zlata-ulicka-pobyty

Domčeky vás zavedú cez sklenenú zástenu napríklad do zlatníckej dielne z obdobia neskorého baroka, renesančnej krčmy, obydlia bylinkárky, alebo slávnej kartárky, môžete si pozrieť jedinečnú a celosvetovo unikátnu Zlatú uličku.

zlata-ulicka-praha

Obrazáreň Pražského hradu
Celoročne tu nájdete diela preslávenej zbierky Rudolfa II, aj keď sa dochovalo len niekoľko kusov, ale v tej dobe bola zbierka jedna z najväčších.
Nájdete tu medzi stovkami diel aj obrazy od svetoznámych umelcov unikátnych diel Rubensa, Tiziana, či Aachena. Obrazáreň je samozrejme sprístupnená verejnosti.

obrazaren-prazsky-hrad-pobyt

Svätováclavské vinice
Nájdete ich spolu s Letohrádkom a Richterovou vilou na Pražskom hrade a po komplexnej rekonštrukcii sú znovu otvorené pre verejnosť od roku 2008.
Výnimočnosť je daná pozemkom s vinicami v centre mesta s výhliadkovou trasou a to v nezmenenej podobe vyše tisíc rokov.

svatovaclavske-vinice-pobyty

Vyšehrad je historické opevnenie na skale nad pravým brehom rieky Vltavy v Prahe ležiace v rovnomennej mestskej časti.
Vyšehrad je opradený mnohými bájkami o počiatkoch českého štátu, ale jeho skutočná história začína v desiatom storočí, kedy je doložená mnohými vykopávkami.

vysehrad-pobyty-v-prahe

K najdôležitejšej súčasti kultúrnej pamiatky Vyšehradu patrí Slavín.

6541

KAMPA
Pražský ostrov, oddelený od Malej Strany ramenom Vltavy známym ako Čertovka (hovorí sa, že toto rameno bolo pomenované v 19. storočí podľa jednej ženy s diabolskou povahou, ktorá vlastnila dom na neďalekom Maltézskom námestí).

pobyty-praha-kampa-atrakcia

Čertovka po stáročia slúžila ako mlynský náhon a z Kampy si môžete prezrieť zvyšky troch starých mlynov, z ktorých najznámejší je mlyn Velkopřevorský, ktorý je tiež starostlivo zreštaurovaný.

Botanická záhrada

Záhrada sa rozvíja, vznikajú nové expozície. Preto je v súčasnosti náš areál trochu prerušovaný. Navštíviť môžete Tzv. Areál JUH (Vonkajšie expozície s japonskou záhradou Vinice sv. Kláry sú otvorené denne), Areál SEVER (Vonkajšie expozície s pivonkovou lúkou zbierkou zimuvzdorných kaktusov zvanú Mexiko, skleník Fata Morgana).

botanicka-zahrada-praha-pobyty

Skleník FATA MORGANA
Tropický skleník Fata Morgana sa nachádza mimo areál vonkajších expozícií Botanickej záhrady, na slnečnom južnom svahu trójskej stráni. Moderná stavba s neobvyklým esovitým pôdorysom je zapustená do skalnatého terénu.

sklenik-fatamorgana-praha-pobyty-zlavy

Prirodzene členitého povrchu skaly, ktorá tvorí zadnú stenu skleníka, je tu dômyselne využité k terasovitej výsadbe rastlín. Vzniká tak pozoruhodná expozičná plocha o rozlohe cca 1750 metrov štvorcových, ktorá svojim originálnym riešením robí z Faty Morgan európsky unikát.

sklenik-pobyty-praha

Aquapalace Praha je unikátny športovo-relaxačný komplex ponúkajúci široké spektrum služieb pre celú rodinu. Zábavu ponúka najväčší aquapark v strednej Európe.

aquapalace-prahe-pobyty

Podľa magazínu Forbes je pražská ZOO na siedmom mieste najlepších svetových ZOO !

zoo-praha-zlyvy

V súčasnosti je v zoologickej záhrade viac ako 600 druhov zvierat vo výbehoch a pavilónoch.

zoo-praha-zlyvy

Prijmite naše pozvanie do Prahy s množstvom jedinečných kultúrnych pamiatok a vyberte si z množstva vám blízkych aktivít.

zoo-prazka-pobyty

198 € 40% --d --h --m kúpené 3x

Ubytovanie v centre Prahy v Plaza Alta Hotel Prague 4**** pre 2 osoby s raňajkami na 3 alebo 4 dni

Ďalšie zľavy

 
Všetky zľavy