Uzavretá zľava:

Pobyt v historickom Krakove v Hoteli Maksymilian*** pre 2 osoby na 3 alebo 4 dni s raňajkami a jedno dieťa do 6 rokov zdarma. Spoznajte toto nádherné mesto so svojimi historickými pamiatkami, galériami. Bohatá architektúra rozličných historických období a horizont mesta dotvárajú veže nespočetných kostolov. Teraz len za 106€ !

 
155 € 32% --d --h --m kúpené 10x

Pobyt v historickom Krakove v Hoteli Maksymilian*** pre 2 osoby na 3 alebo 4 dni s raňajkami

- 32% Pobyt v historickom Krakove v Hoteli Maksymilian*** pre 2 osoby na 3 alebo 4 dni s raňajkami  

Kupón platí

Od dnes do 31.03 2018

V skratke

 • ubytovanie na 3 alebo 4 dni pre 2 osoby v dvojposteľovej izbe s plným vybavením
 • 2 alebo 3 x raňajky pre 2 osoby
 • 1 dieťa do 6 rokov na izbe s rodičmi zdarma
 • voľný prístup k Wi FI

Kam s kupónom

Kupón je potrebné zmeniť na Voucher do 3 pracovných dní.
Rezerváciu ubytovania vyplňte na stránke http://reservation.hotelvoucheronline.com. 

Po obdržaní Voucheru ho uplatníte:
Hotel Maksymilian***
ul. Karmelicka 36, 31-128 Kraków
Poľsko

Doporučte známym:
Email
 

Za kupón získate:

 • ubytovanie na 3 alebo 4 dni pre 2 osoby v dvojposteľovej izbe s plným vybavením
 • 2 alebo 3 x raňajky pre 2 osoby
 • 1 dieťa do 6 rokov na izbe s rodičmi zdarma
 • voľný prístup k Wi FI
 • Voucher platí od 1.11.2017 do 31.03.2018
 • ubytovanie nie je možné v termíne 8.12.2017 - 2.1.2018
 • pri rezervovaní ubytovania je potrebné uviesť číslo Voucheru
 • rezerváciu ubytovania vyplňte na stránke http://reservation.hotelvoucheronline.com.
 • uveďte, prosím, číslo Voucheru pri rezervácii
 • zmena alebo zrušenie termínu ubytovania je možná do 10 dní od rezervácie, inak sa Voucher považuje za využitý
 • preverenie dostupnosti v závislosti od voľných kapacít hotela len na stránke http://reservation.hotelvoucheronline.com.

Možné príplatky:

 • prístelka: 50 PLN/ osoba/ noc
 • parkovanie pred hotelom: 30 PLN/ deň

max5

Hotel Alexander***  v Krakowe
Troj hviezdičkový hotel Maksymilian sa nachádza na ulici Karmelicka, čo je len 7 minút od centra mesta a Hlavného námestia. Hotel je v monumentálnej budove z roku 1871. Budova bola navrhnutá Maximiliánom Nitshe, ktorý bol jedným z najvýznamnejších architektov 70. a 80. rokov XIX storočia.

max3

Hotel Maksymilian ponúka 47 izieb. Okná väčšiny izieb majú výhľad na nádherné nádvorie a dvor, preto Vás nebude rušiť hluk mesta.

max2

Hotelové izby sú plne vybavené a hostia sa v nich budú cítiť komfortne.Izby majú k dispozícii voľnú WiFi, káblovú TV, čajový a kávový servis, telefón, klimatizáciu,vlastnú kúpeľňu so sprchou a WC, fénom a kozmetikou, hodinky s budíkom a trezor.

max1

Každé ráno od 7:00 do 10:30 hod. Vás pozývame na raňajky, kde nájdete čerstvý chlieb, rôzne druhy mäsových výrobkov, syrov, šaláty, ovocie a zeleninu, domáce koláče, jogurty. Odporúčame Vám našu kávu alebo si môžete vybrať zo širokej ponuky čajov či džúsov.

max6

V hoteli je tiež reštaurácia alebo Lobby bar.

max7

Kraków

Leží v Malopoľskom vojvodstve na juhu Poľska. Bol založený v 7. storočí a od roku 1978 je zapísaný na zoznam svetového kultúrneho dedičstva UNESCO. Navyše je tretím najväčším poľským mestom hneď po Varšave a Lodzi. Mesto Krakov bolo tiež hlavným mestom Poľska až do roku 1596. Druhú svetovú vojnu prežil Krakov bez úhony, a tak zostal jediným veľkým poľským mestom, ktoré nebolo zničené a uchovalo si svoju historickú tvár.

527

Okolo celého Krakowa sa tiahne opevnenie spolu s parkom. Predtým tu stáli naozaj vysoké hradby s priekopou. Len v jednej časti sa úplne zachovali spolu s Floriánskou bránou, ktorá meria 33,5 metrov. Touto bránou začína Kráľovská cesta vedúca cez Rynek Glovny na hrad Wawel.

752

Táto galéria, ktorá sa nachádza v nádhernej budove Cloth Hall, predstavuje neskoré osemnáste a devätnáste storočie poľskej maľby je druhá mimoriadne plodná epocha v poľskom umení. Galéria sa opäť vynorila z generálnej rekonštrukcie v septembri 2010, a výsledky sú neoceniteľné.

52

Obrazy od autora Piotr Michalowski sú zjavenia, a je tu viac než dosť drahokamov tvorby. Dokonca aj niektoré z menej majstrovských diel často prezrádzajú veľa z cennej poľskej histórie. Galéria má niektoré skvelé bonusy po rekonštrukcii ako napr. strešná kaviareň a hi-tech návštevnícke centrum.

5721

Hrad Wawel

Dominantou a turistickým magnetom Krakova je nevysoký vrch Wawel na ľavom brehu Visly, kde sa týči impozantný Kráľovský hrad pochádzajúci z 10. storočia a katedrála sv. Stanislava a Václava.

527

Hrad býval po stáročia sídlom panovníkov a katedrála miestom korunovácií kráľov. O význame Krakova, bývalého hlavného mesta Poľska, svedčí aj fakt, že aj keď roku 1609 bola hlavnou metropolou vymenovaná Varšava, v Krakove sa naďalej odohrávali korunovácie nových vládcov krajiny.

75

Poliaci si chodia ucievať hrobky svojich kráľov, svätcov a biskupov v katedrále na hrade Wawel.

57

Mesto reštaurácií a kaviarní

Krakov nie je len mestom pamiatok, ale aj pôžitkov. Centrum je plné reštaurácií, bistier, pizzerií​​, kaviarní a čokoládovní. V reštauráciách vás nesklame žiadna z poľských špecialít, či už ide o niektorú z variant pirohov, klobásy, kapusta, huby či trebárs ryby na nespočetné množstvo spôsobov. Jedlá sú tu veľmi chutné a na naše pomery v priemere aj mierne lacnejšie.

752

Ak vás zachváti nákupná horúčka, ste v Krakove na správnom mieste. Zoženiete tu všetko - kvalitné čokolády, desiatky značiek vodky alebo napríklad výrobky z rýb. Obľúbeným suvenírom je jantár, ponúkajú sa kvalitné šperky.

155 € 32% --d --h --m kúpené 10x

Pobyt v historickom Krakove v Hoteli Maksymilian*** pre 2 osoby na 3 alebo 4 dni s raňajkami

Ďalšie zľavy

 
Všetky zľavy