Uzavretá zľava:

Pobyt v Hoteli Čechie Praha**** pre 2 osoby na 3 dni s bohatými raňajkami. Oddýchnite si v príjemnom prostredí hotela neďaleko centra mesta. Teraz len 88 € pre 2 osoby.

 
330 € 73% --d --h --m kúpené 411x

Trojdňový pobyt v Prahe, športový Hotel Čechie**** s raňajkami pre 2 osoby

- 73% Trojdňový pobyt v Prahe, športový Hotel Čechie**** s raňajkami pre 2 osoby  

Kupón platí

Od dnes do 28.12 2016

V skratke

 • kupón platí na ubytovanie na 2 noci pre 2 osoby s raňajkami
 • klimatizovaná izba superior
 • kupón neplatí počas Vianočných a Novoročných sviatkov

Kam s kupónom

Hotel Čechie Praha
U Sluncové 618
186 00 Praha

Rezervácie od 8:00 hod. do 16:00 hod. na tel. č.:+420 266 194 101, +420 266 194 131
alebo e-mailom:  recepce@hotelcechie.cz

 

Doporučte známym:
Email
 

Kúpou kupónu od nás získavate ubytovanie v 4-hviezdičkovom hoteli priamo v stovežatej českej metropole až do 28.12.2016.
Hotel obzvlášť vyniká rozsiahlym športovým vybavením.

 • 2 noci, pre 2 osoby v dvojposteľovej klimatizovanej izbe Superior
 • s bufetovými raňajkami
 • deti do 3 rokov zdarma
 • deti od 4 do 10 rokov poplatok 10€ / noc
 • deti od 11 do 18 rokov poplatok 15€/ noc
 • check - in od 14.00, check-  out do 12.00 hod
 • kupón neplatí počas Vianočných, Novoročných a Veľkonočných sviatkov
 • parkovanie zdarma pred hotelom je samozrejmosťou :)


55

Tento moderný hotel so širokou ponukou športového vyžitia a relaxačných zariadení. Má výhodnú polohu v pokojnej časti mesta s vynikajúcim spojením do centra. Hotel sa nachádza 300 m od zastávky metra Invalidovna - linka B, 4 stanice do zastávky Můstek, ktorá je v centre na Václavskom námestí.
Priamo na Hlavnej stanici je stanica metra - linka C. Z hlavnej stanice jedna zastávka na stanicu Florenc, tam je prestup na linku metra B a potom 2 stanice do zastávky Invalidovna, ktorá je 300 m od hotela.

528

Dvojlôžkové izby Superior sú vybavené klimatizáciou, protihlukovými oknami, satelitnou televíziou, kúpeľňou s toaletou, telefónom s priamou voľbou a vysokorýchlostným internetom. Máte možnosť výberu manželskej postele, alebo dvoch oddelených lôžok.

732

Hotel ponúka skvelú reštauráciu, moderne vybavené konferenčné miestnosti a niekoľko športových barov. Hotel zaisťuje kvalitný cateringový servis podľa priania zákazníka. Výborne navrhnuté relaxačné centrum a komfortné izby sú  ideálne k odpočinku.

258

Tí, ktorí sú zvyknutí na pravidelný pohyb, ale aj tí, ktorí na neho nemajú čas v záplave pracovných povinností, si môžu dopriať v hoteli Čechie, ako v jedinom 4-hviezdičkovom hoteli v Prahe, golf, tenis, squash, bowling, či posiľňovňu.

Squash

 • 4 kurty s podlahou z dánského buku
 • klimatizácia

55

Tenis

 • Tenisová hala krytá
 • Tenisová hala nafukovacia

52

 • Tenisové kurty vonkajšie

5354

Bowling s osviežujúcim barom

 • 2 bowlingové dráhy
 • akcie až pre 60 osôb

5258

Posilňovňa

 • posilovacie stroje od firmy Sportex
 • aeróbna zóna - rotopedy, veslice
 • 20 samostatných posilovacích stanovísk
 • ľahké činky

45

Golf

 • Chip a putt plocha
 • Vonkajší driving range
 • Golfová hala

555

Na vašu návštevu sa teší príjemný, ochotný a profesionálny personál, ktorý sa bude snažiť pre vás zaistiť maximálny komfort, kvalitné služby a urobí všetko pre to, aby ste sa k nám opäť radi vrátili.

Ďalej Vám doporučujeme

História Prahy je skutočne veľmi dlhá, ľudské osídlenie je tu už od praveku.  Praha sa môže za svoju tisícročnú históriu hlavného mesta českého štátu radiť medzi najstaršie metropoly.

505

Pražský hrad

Pražský hrad - odveký symbol českého štátu - je najvýznamnejšou českou pamiatkou a zároveň jednou z najvýznamnejších kultúrnych inštitúcií.

565

Ktoré objekty môžete navštíviť?

Starý kráľovský palác, stála expozícia Príbeh Pražského hradu, expozície Svatovítský poklad (celoročné otváracia doba 10.00 - 18.00 hod), Bazilika sv. Jiří, Jiřský kláštor - Národná galéria, Zlatá ulička, Obrazáreň Pražského hradu, Prašná veža.

527

Katedrála sv. Víta, Rožmberský palác, Veľká južná veža katedrály, (zimná otváracia doba 10.00 - 17.00 hod).

6541

Zlatá ulička na Pražskom hrade

Ulička prešla doposiaľ najrozsiahlejšou rekonštrukciou v histórii. Okrem zreštaurovaných domčekov tu návštevníci nájdu aj novú stálu expozíciu, ktorá dokumentuje život v Zlatej uličke v posledných piatich storočiach.

9548

Domčeky vás zavedú cez sklenenú zástenu napríklad do zlatníckej dielne z obdobia neskorého baroka, renesančnej krčmy, obydlia bylinkárky, alebo slávnej kartárky, môžete si pozrieť jedinečnú a celosvetovo unikátnu Zlatú uličku.

Vyšehrad je historické opevnenie na skale nad pravým brehom rieky Vltavy v Prahe ležiace v rovnomennej mestskej časti.
Vyšehrad je opradený mnohými bájkami o počiatkoch českého štátu, ale jeho skutočná história začína v desiatom storočí, kedy je doložená mnohými vykopávkami.

252

K najdôležitejšej súčasti kultúrnej pamiatky Vyšehradu patrí Slavín.

6541

KAMPA

Pražský ostrov, oddelený od Malej Strany ramenom Vltavy známym ako Čertovka (hovorí sa, že toto rameno bolo pomenované v 19. storočí podľa jednej ženy s diabolskou povahou, ktorá vlastnila dom na neďalekom Maltézskom námestí).

52

Čertovka po stáročia slúžila ako mlynský náhon a z Kampy si môžete prezrieť zvyšky troch starých mlynov, z ktorých najznámejší je mlyn Velkopřevorský, ktorý je tiež starostlivo zreštaurovaný.

Skleník FATA MORGANA

Tropický skleník Fata Morgana sa nachádza mimo areál vonkajších expozícií Botanickej záhrady, na slnečnom južnom svahu trójskej stráni. Moderná stavba s neobvyklým esovitým pôdorysom je zapustená do skalnatého terénu.

556

Prirodzene členitého povrchu skaly, ktorá tvorí zadnú stenu skleníka, je tu dômyselne využité k terasovitej výsadbe rastlín. Vzniká tak pozoruhodná expozičná plocha o rozlohe cca 1750 metrov štvorcových, ktorá svojim originálnym riešením robí z Faty Morgan európsky unikát.

516

Aquapalace Praha je unikátny športovo-relaxačný komplex ponúkajúci široké spektrum služieb pre celú rodinu. Zábavu ponúka najväčší aquapark v strednej Európe.

55

Podľa magazínu Forbes je pražská ZOO na siedmom mieste najlepších svetových ZOO !

22

V súčasnosti je v zoologickej záhrade viac ako 600 druhov zvierat vo výbehoch a pavilónoch.

565

Prijmite naše pozvanie do Prahy s množstvom jedinečných kultúrnych pamiatok a vyberte si z množstva vám blízkych aktivít.

330 € 73% --d --h --m kúpené 411x

Trojdňový pobyt v Prahe, športový Hotel Čechie**** s raňajkami pre 2 osoby