Uzavretá zľava:

Pohodový elegantný Hotel Villa Adele *** v Benátkach pre 2 osoby na 2 noci/ 3 dni s bohatými raňajkami. Romantika v Benátkach a pokojná atmosféra komorného hotela vám zaručí neopakovateľnú atmosféru pobytu v Benátkach. Teraz len za 109 € !

 
250 € 56% --d --h --m kúpené 65x

Benátky - Hotel Villa Adele *** pre 2 osoby na 3 dni s raňajkami

- 56% Benátky - Hotel Villa Adele *** pre 2 osoby na 3 dni s raňajkami  

Kupón platí

Od dnes do 15.09 2018

V skratke

 • ubytovanie na 2 noci / 3dni pre 2 osoby
 • s bohatými raňajkami pre 2 osoby
 • 1 dieťa do 6 rokov zdarma
 • bezplatné parkovanie

 

Kam s kupónom

Zmenu KUPÓNU na VOUCHER je potrebné urobiť do 7 dní od kúpy na stránke cestovnej agentúry: Registrovať kupón

Po zaregistrovaní Vám bude zaslaný Voucher do troch pracovných dní od cestovnej od agentúry, na jeho základe si môžete dohodnúť rezerváciu priamo v hoteli e-mailom.
Do hotela prosíme pošlite číslo Vouchera z agentúry e-mailom spolu s požiadavkou termínu na rezerváciu.
Po obdržaní Voucheru ho uplatníte:

Hotel Villa Adele Augest Srl
Via P.E. Gelain 10
30175 Venezia Marghera
Italy

Tel: (+39) 041 920376
Rezervácie: info@hotelvillaadele.com, ulrike@hotelvillaadele.com

 


Zväčšiť mapu

Doporučte známym:
Email
 

Za kupón získate:

 • ubytovanie na 2 noci / 3dni pre 2 osoby
 • V hlavnej sezóne od 1.4.2015 - do 31.10.2015 sa dopláca 30€ / noc za 2 osoby na hoteli
 • s bohatými raňajkami pre 2 osoby
 • 1 dieťa do 6 rokov zdarma
 • bezplatné parkovanie
 • bezplatný WIFI internet
 • miestna daň sa platí priamo v hoteli
 • kupón platí 1 rok
 • kupón neplatí počas Silvestra, Karnevalu a Nového roku
 • možná kombinácia kupónov ( 2 kupóny – 4 noci)
 • možnosť doplatku za ďalšiu osobu za 25€/noc, platí sa priamo v hoteli
 • nutná rezervácia a potvrdenie termínu
 • pri rezervácii hotela prosím uveďte číslo Vouchera


Malý, elegantný hotel sa nachádza v pokojnej rezidenčnej štvrti Marghere v Benátkach, v dostupnej blízkosti centra mesta. Strategické umiestnenie len pár minút od historického centra Benátok. Panoramatická a tichá pozícia hotela je veľmi obľúbená.

54

Hotel Villa Adele*** sa nachádza len 10 minút chôdze od vlakovej stanice Mestre. Autobusy do Benátok jazdia iba 200 metrov od hotela. Vďaka výbornému dopravnému spojeniu a parkovaniu je to najlepšia voľba na strávenie romantických dní v Benátkach. Villa Adele je 2,7 km od výjazdu na Benátky z diaľnice A57. Cesta autobusom z hotela do Benátok trvá cca. 15 minút. 

565

Nedávno zrenovovaný hotel ponúka hosťom uvoľnenú atmosféru a 18 komfortných izieb. Každá izba je s vlastným sociálnym zariadením, sprchou, TV, minibarom, mini chladničkou, klimatizáciou a kúrením.

555

Zákazníci oceňujú pri našich bohatých raňajkách domáci chlieb a koláče. Pohodové raňajky v našej malej záhrade vám spríjemnia ráno pred návštevou vami vybraných destinácií. Výhodou je možnosť bezplatne zaparkovať svoj automobil na našom súkromnom celodenne stráženom parkovisku.

45

Pobyt vám spríjemní bezplatné Wi-Fi v celom hoteli. Cieľom pracovníkov Villa Adele je poskytnúť tie najlepšie služby pre svojich hostí, aby sa váš pobyt stal nezabudnuteľným.

545

Čakáme na vás a radi vás u nás privítame.

Atrakcie a zaujímavosti

Benátky a ďalšie mestá ako Padova a Treviso sa nachádzajú v blízkosti s možnosťou navštíviť unikátne a zaujímavé umelecké a kultúrne pamiatky v týchto historických a prekrásnych mestách.

Benátky

Benátky ( tal. Venezia, v benátskom nárečí Venezsia) je mesto kanálov a lagún, hlavné mesto severotalianskeho regiónu Benátsko, ležiace v močaristej Benátskej lagúne, v severnej časti Jadranského mora.

5757

Benátske súostrovie za rozprestiera na 7 štvorcových kilometroch. Rozloha communi je väčšia, patria k nej ostrovy Burano, Murano a Torcello v samotnej lagúne, ostrovy Lido a Pellestrina zo smeru mora a mestá Asseggiano, Carpenedo, Chirignano, Dese, Favoro, Malcontenta, Marghera, Mestre, Tessera, Trivignano a Zelarino na pevnine. Samotné Benátky sa delia na šesť mestských štvrtí, volajúce sa sestieri. Tieto časti sú Cannaregio, Castello, Dorsoduro, San Marco, San Polo a Santa Croce.

56

Benátky sa nazývajú kráľovnou Jadranského mora, mestom vody a mestom svetla.

benatky-so-zlavou

Námestie sv. Marka( Piazza di San Marco)

Námestie svätého Marka (tal. Piazza San Marco) je hlavným benátskym námestím. Vzniklo v 9. storočí ako malé priestranstvo pred Bazilikou svätého Marka. Je nielen centrom Benátok, ale aj najnižšie položeným miestom v meste.

95

Bazilika di San Marco(Bazilika sv. Marka)

Bazilika stojí na mieste, kde sa už v rokoch 828 - 829 spomína kostol založený sv. Teodorom. V roku 832 sa písomne spomína zasvätenie kostola (v tom čase kaplnky vedľa stojaceho Dóžovho paláca) sv. Markovi, ktorého ostatky sa v r. 828 podľa zachovanej legendy dostali do Benátok z kláštora v egyptskej Alexandrii vďaka dvom benátskym moreplavcom. Okrídlený lev - symbol evanjelistu - sa dostal do znaku mesta a sám sv. Marek jeho patrónom.

654Most di Rialto

Most di Rialto

Prvýkrát bolo možné prekročiť suchou nohou kanál Grande cez pontónový most, ktorý bol postavený Roku 1181 staviteľom Nicolò Barattieri. Bol známy pod názvom Ponte della Moneta, pravdepodobne preto, že v blízkosti stála mincovňa. Vzhľadom k tomu, že vďaka blízkemu trhu, zvanom Rialto, tento naviac čoskoro nestačil, bol Roku 1255 nahradený mostom dreveným. Stavba bola založená na dvoch šikmých rampách v pohyblivom strede, ktorý umožnil prieplav vyšším lodiam. Nakoniec došlo k spojeniu s priľahlým trhom a dostal dnešné meno.

654

Padova

Padova bola na začiatku cisárskej doby jedno z najbohatších miest. V roku 1164, za vlády dynastie Hohenstaufovcov, získala Padova ako prvé severotalianske mesto nezávislosť od ríšskej moci. Najväčšou historickou pamiatkou je Basilica di Sant’Antonio da Padova, v ktorej je pochovaný svätý Anton Padovský.

752

Mohutná stavba bola vybudovaná v 13. a 14. storočí ako pilierová bazilika. Je to fantastická zmiešanina románskych, gotických a byzantských štýlových tvarov s dvoma štíhlymi vežami, špicatou kužeľovou strechou nad krížením a siedmimi polguľovými kupolami, postavenými v roku 1424. V Padove sa nachádza ešte mnoho ďalších bazilík, kostolov a palácov. Okrem nich je významnou historickou pamiatkou aj múr, ktorým je obohnaná celá Padova. V meste možno nájsť aj viacero múzeí, divadiel a taktiež najväčšie talianske insektárium.

420

 

250 € 56% --d --h --m kúpené 65x

Benátky - Hotel Villa Adele *** pre 2 osoby na 3 dni s raňajkami

Ďalšie zľavy

 
Všetky zľavy