Uzavretá zľava:

Benátky v štýlovom Hoteli La Meridiana **** pre 2 osoby na 3 alebo 4 dni s bohatými raňajkami. Priestranné a príjemné izby na vás čakajú v modernom hoteli neďaleko Benátok. Vynikajúca reštaurácia a izby s výhľadom do záhrady vám spríjemnia romantický pobyt. Teraz len od 104 €!

 
190 € 45% --d --h --m kúpené 9x

Pobyt v Benátkach v štýlovom Hoteli La Meridiana **** s raňajkami pre 2 osoby na 3 alebo 4 dni

- 45% Pobyt v Benátkach v štýlovom Hoteli La Meridiana **** s raňajkami pre 2 osoby na 3 alebo 4 dni  

Kupón platí

Od dnes do 30.09 2022

V skratke

 • ubytovanie na 3 alebo 4 dni pre 2 osoby
 • 2 alebo 3 x bohaté raňajky pre 2 osoby
 • welcome drink pri príchode
 • parkovanie zdarma
 • 1 dieťa do 10 rokov na izbe s rodičmi zdarma vrátane raňajok
 • bezplatný WIFI internet
 • kombinácia viacerých kupónov na predĺženie pobytu možná

Kam s kupónom

Zmenu KUPÓNU na VOUCHER je potrebné urobiť do 7 dní od kúpy na stránke cestovnej agentúry: Registrovať kupón

Po zaregistrovaní Vám bude zaslaný hotelový Voucher do 72 hodín od registrácie, na jeho základe si môžete dohodnúť rezerváciu priamo v hoteli e-mailom.
Po obdržaní Voucheru ho uplatníte:

Hotel La Meridiana ****
Via Terraglio, 23
31021 Mogliano Veneto, (Treviso) Italia
Tel. +39 041 5901100
Fax +39 041 5901237
e-mail: info@hotelameridiana.com

Doporučte známym:
Email
 

Za kupón získate:

 • ubytovanie na 3 alebo 4 dni pre 2 osoby
 • 2 alebo 3 x bohaté raňajky pre 2 osoby
 • welcome drink pri príchode
 • parkovanie zdarma
 • 1 dieťa do 10 rokov na izbe s rodičmi zdarma vrátane raňajok
 • bezplatný WIFI internet
 • miestna daň 1,80€/ osoba a noc sa platí priamo v hoteli
 • kombinácia viacerých kupónov na predĺženie pobytu možná
 • Voucher je platný 1 rok a je prenosný
 • nutná rezervácia a potvrdenie termínu v závislosti od voľných kapacít hotela
 • rezervácia iba e-mailom: info@hotelameridiana.com
 • pri rezervácii nutné uviesť číslo Voucheru
 • zmena a zrušenie pobytu je možné do 48 hodín pred príchodom, (inak je voucher považovaný za použitý)
 • kupón neplatí počas Veľkej noci
 • nutný príplatok 40€ za 2 noci / 2 osoby alebo 60€ za 3 noci / 2 osoby v hlavnej sezóne: apríl, máj, jún, júl, august, september, október, Vianočné sviatky, Nový rok, obdobie karnevalu - platí sa priamo hoteli
 • Check-in od 12:00 - 00:00, check-out 05:00 - 12:00 hodín
 • rezervácia nutná a je závislá na dostupnosti voľných termínov

6525

Možné príplatky, platí sa priamo v hoteli:

 • prístelka 25€/ noc
 • domáci miláčik do 7 kg

 
56

Hotel La Meridiana ****
Moderný a štýlový 4-hviezdičkový hotel La Meridiana v Mogliano Veneto je len 10 km od mesta Treviso a menej ako 20 min. od očarujúcich Benátok, v srdci oblasti bohatej na históriu a umenie.

22

Priestranné a príjemné izby na vás čakajú v modernom hoteli s reštauráciou. Pohodlné riešenie pre každú klientelu, tak aj tých, ktorí hľadajú nádherné kultúrne ubytovanie za poznávaním okolitých pamiatok.

66

Komfortné a priestranné izby Hotela La Meridiana sú decentne zariadené, kde sa vnoríte do pokojnej a relaxačnej atmosféry.

5225

Komfortné izby s vlastnou kúpeľňou, sú vybavené klimatizáciou, satelitnou TV, telefónom s priamou voľbou, Wi-Fi pripojením na internet a mini-barom, väčšina z nich má malú terasu s výhľadom do záhrady.

55

Hotelová reštaurácia ponúka bohatú ponuku jedál, ktorá ponúka lahodné špeciality národnej a benátskej kuchyne. Preferuje zdravú diétnu kuchyňu na základe ekologických produktov a vegetariánskych pokrmov.

55

Hotel vás privíta svojou pokojnou a prívetivou atmosférou a pre každého hosťa je pripravené malé prekvapenie.

255

Atrakcie a zaujímavosti:

Benátky a ďalšie mestá ako Padova a Treviso sa nachádzajú v blízkosti s možnosťou navštíviť unikátne a zaujímavé umelecké a kultúrne pamiatky v týchto historických a prekrásnych mestách.

Benátky

Benátky ( tal. Venezia, v benátskom nárečí Venezsia) je mesto kanálov a lagún, hlavné mesto severotalianskeho regiónu Benátsko, ležiace v močaristej Benátskej lagúne, v severnej časti Jadranského mora.

5757

Benátske súostrovie za rozprestiera na 7 štvorcových kilometroch. Rozloha communi je väčšia, patria k nej ostrovy Burano, Murano a Torcello v samotnej lagúne, ostrovy Lido a Pellestrina zo smeru mora a mestá Asseggiano, Carpenedo, Chirignano, Dese, Favoro, Malcontenta, Marghera, Mestre, Tessera, Trivignano a Zelarino na pevnine. Samotné Benátky sa delia na šesť mestských štvrtí, volajúce sa sestieri. Tieto časti sú Cannaregio, Castello, Dorsoduro, San Marco, San Polo a Santa Croce.

56

Benátky sa nazývajú kráľovnou Jadranského mora, mestom vody a mestom svetla.

45

Námestie sv. Marka( Piazza di San Marco)

Námestie svätého Marka (tal. Piazza San Marco) je hlavným benátskym námestím. Vzniklo v 9. storočí ako malé priestranstvo pred Bazilikou svätého Marka. Je nielen centrom Benátok, ale aj najnižšie položeným miestom v meste.

52

Bazilika di San Marco (Bazilika sv. Marka)

Bazilika stojí na mieste, kde sa už v rokoch 828 - 829 spomína kostol založený sv. Teodorom. V roku 832 sa písomne spomína zasvätenie kostola (v tom čase kaplnky vedľa stojaceho Dóžovho paláca) sv. Markovi, ktorého ostatky sa v r. 828 podľa zachovanej legendy dostali do Benátok z kláštora v egyptskej Alexandrii vďaka dvom benátskym moreplavcom. Okrídlený lev - symbol evanjelistu - sa dostal do znaku mesta a sám sv. Marek jeho patrónom.

654Most di Rialto

Most di Rialto

Prvýkrát bolo možné prekročiť suchou nohou kanál Grande cez pontónový most, ktorý bol postavený Roku 1181 staviteľom Nicolò Barattieri. Bol známy pod názvom Ponte della Moneta, pravdepodobne preto, že v blízkosti stála mincovňa. Vzhľadom k tomu, že vďaka blízkemu trhu, zvanom Rialto, tento naviac čoskoro nestačil, bol Roku 1255 nahradený mostom dreveným. Stavba bola založená na dvoch šikmých rampách v pohyblivom strede, ktorý umožnil prieplav vyšším lodiam. Nakoniec došlo k spojeniu s priľahlým trhom a dostal dnešné meno.

654

Padova

Padova bola na začiatku cisárskej doby jedno z najbohatších miest. V roku 1164, za vlády dynastie Hohenstaufovcov, získala Padova ako prvé severotalianske mesto nezávislosť od ríšskej moci. Najväčšou historickou pamiatkou je Basilica di Sant’Antonio da Padova, v ktorej je pochovaný svätý Anton Padovský.

752

Mohutná stavba bola vybudovaná v 13. a 14. storočí ako pilierová bazilika. Je to fantastická zmiešanina románskych, gotických a byzantských štýlových tvarov s dvoma štíhlymi vežami, špicatou kužeľovou strechou nad krížením a siedmimi polguľovými kupolami, postavenými v roku 1424. V Padove sa nachádza ešte mnoho ďalších bazilík, kostolov a palácov. Okrem nich je významnou historickou pamiatkou aj múr, ktorým je obohnaná celá Padova. V meste možno nájsť aj viacero múzeí, divadiel a taktiež najväčšie talianske insektárium.

420

190 € 45% --d --h --m kúpené 9x

Pobyt v Benátkach v štýlovom Hoteli La Meridiana **** s raňajkami pre 2 osoby na 3 alebo 4 dni