Benátky - Luxusný Hotel President **** na 4 dni pre 2 osoby

Luxusný Hotel President **** na 4 dni pre 2 osoby s bohatými raňajkami v Benátkach. Doprajte si luxus a romantiku Hotela President **** v Benátkach vo dvojici. Teraz len za 386 € !

 
Kúpiť za 386 €
657 € 41% kúpené 28x

Benátky - Luxusný Hotel President **** na 4 dni pre 2 osoby

- 41% Benátky - Luxusný Hotel President **** na 4 dni pre 2 osoby  

Kupón platí

Od dnes do 30.04 2020

V skratke

 • ubytovanie vo veľkej izbe na 3 noci / 4 dni pre 2 osoby
 • welcome drink
 • 3 x bohaté raňaky pre 2 osoby
 • bezplatné parkovanie v závislosti na dostupnosti

 

Kam s kupónom

Zmenu KUPÓNU na VOUCHER je potrebné urobiť do 7 dní od kúpy na stránke cestovnej agentúry: Registrovať kupón

Kupón je nutné zaregistrovať do 7 dní od jeho kúpy.  Po zaregistrovaní Vám bude zaslaný Voucher do troch pracovných dní od cestovnej od agentúry, na jeho základe si môžete dohodnúť rezerváciu priamo v hoteli e-mailom.
Do hotela prosíme pošlite číslo Vouchera z agentúry e-mailom spolu s požiadavkou termínu na rezerváciu.
Po obdržaní Voucheru ho uplatníte:

Hotel President **** Gruppo Mythos Hotel
Via Forte Marghera, 99/a
30172 Mestre(VE)
Tel.+39 041 985655
info@hotelpresidentvenezia.it

Doporučte známym:
Email
 

Za kupón získate:

 • ubytovanie vo veľkej izbe na 3 noci / 4 dni pre 2 osoby
 • Sezónne príplatky: -  máj- jún - september a október, Vikend, Nový rok, Veľká noc a Karneval: príplatok 20€ / voucher / noc (tento príplatok sa platí na mieste v hoteli)
 • v mesiacoch: apríl, júl a august je príplatok: 10€ / voucher / noc (tento príplatok sa platí na mieste v hoteli)
 • welcome drink
 • 3 x bohaté raňaky pre 2 osoby
 • bezplatné parkovanie v závislosti na dostupnosti
 • možná kombinácia kupónov ( 2 kupóny – 6 nocí)
 • vytvorenie rezervácie je v závislosti na dostupnosti
 • pri rezervácii v hoteli, prosím uveďte číslo Voucheru
 • nutná rezervácia a potvrdenie termínu
 • kupón platí jeden rok
  • kupón neplatí počas Karnevalu a prázdnin

95

Možné doplatky:

 • prístelka: 30€ / osoba / noc
 • detská postieľka: 15€ / noc
 • prístelka pre deti do 12 rokov: 20€ / osoba / noc
 • maximálne 2 prístelky na 1 izbe

95

Hotel President **** Gruppo Mythos Hotels
Nachádza sa len pár krokov od známeho námestia Piazza Ferretti, medzi Via Piave a Via Forte Marghera, cestou na letisko Marca Pola v Benátkach.  Autobusová zastávka v tesnej blízkosti hotela - rýchle a pohodlné spojenie do Benátok.

95

V hoteli je základ poskytovania kvalitných služieb a zabezpečenie programu, ako sú akcie, športové podujatia, exkurzie rezervácie, transfer do / z hotela, doručovanie kvetín,osobný šofér, programy, kiná a nočné kluby, reštaurácie, návrhy a rezervácie, rezervácie vlakov, leteniek, voľný vstup do kasína, CA Noghera v Benátkach.

95

Hotel má výrazný štýl - diskrétnu eleganciu a vynikajúce služby. K dispozícii má 51 izieb komfort a superior.

684

Môžete skúsiť Raňajky šampiónov, Bar prezidenta, a reštaurácie.

6585

Luxus a elegancia je našim poslaním. Výborná reštaurácia a raňajky si naozaj budete chváliť.

956

Vaša spokojnosť je naše prvoradé želanie.

848

Benátky

Benátky ( tal. Venezia, v benátskom nárečí Venezsia) je mesto kanálov a lagún, hlavné mesto severotalianskeho regiónu Benátsko, ležiace v močaristej Benátskej lagúne, v severnej časti Jadranského mora.

752

Benátske súostrovie za rozprestiera na 7 štvorcových kilometroch. Rozloha communi je väčšia, patria k nej ostrovy Burano, Murano a Torcello v samotnej lagúne, ostrovy Lido a Pellestrina zo smeru mora a mestá Asseggiano, Carpenedo, Chirignano, Dese, Favoro, Malcontenta, Marghera, Mestre, Tessera, Trivignano a Zelarino na pevnine. Samotné Benátky sa delia na šesť mestských štvrtí, volajúce sa sestieri. Tieto časti sú Cannaregio, Castello, Dorsoduro, San Marco, San Polo a Santa Croce.

56

Benátky sa nazývajú kráľovnou Jadranského mora, mestom vody a mestom svetla.

benatky-so-zlavou

Námestie sv. Marka( Piazza di San Marco)

Námestie svätého Marka (tal. Piazza San Marco) je hlavným benátskym námestím. Vzniklo v 9. storočí ako malé priestranstvo pred Bazilikou svätého Marka. Je nielen centrom Benátok, ale aj najnižšie položeným miestom v meste.

95

Bazilika di San Marco(Bazilika sv. Marka)

Bazilika stojí na mieste, kde sa už v rokoch 828 - 829 spomína kostol založený sv. Teodorom. V roku 832 sa písomne spomína zasvätenie kostola (v tom čase kaplnky vedľa stojaceho Dóžovho paláca) sv. Markovi, ktorého ostatky sa v r. 828 podľa zachovanej legendy dostali do Benátok z kláštora v egyptskej Alexandrii vďaka dvom benátskym moreplavcom. Okrídlený lev - symbol evanjelistu - sa dostal do znaku mesta a sám sv. Marek jeho patrónom.

654Most di Rialto

Most di Rialto

Prvýkrát bolo možné prekročiť suchou nohou kanál Grande cez pontónový most, ktorý bol postavený Roku 1181 staviteľom Nicolò Barattieri. Bol známy pod názvom Ponte della Moneta, pravdepodobne preto, že v blízkosti stála mincovňa. Vzhľadom k tomu, že vďaka blízkemu trhu, zvanom Rialto, tento naviac čoskoro nestačil, bol Roku 1255 nahradený mostom dreveným. Stavba bola založená na dvoch šikmých rampách v pohyblivom strede, ktorý umožnil prieplav vyšším lodiam. Nakoniec došlo k spojeniu s priľahlým trhom a dostal dnešné meno.

654

Padova

Padova bola na začiatku cisárskej doby jedno z najbohatších miest. V roku 1164, za vlády dynastie Hohenstaufovcov, získala Padova ako prvé severotalianske mesto nezávislosť od ríšskej moci. Najväčšou historickou pamiatkou je Basilica di Sant’Antonio da Padova, v ktorej je pochovaný svätý Anton Padovský.

752

Mohutná stavba bola vybudovaná v 13. a 14. storočí ako pilierová bazilika. Je to fantastická zmiešanina románskych, gotických a byzantských štýlových tvarov s dvoma štíhlymi vežami, špicatou kužeľovou strechou nad krížením a siedmimi polguľovými kupolami, postavenými v roku 1424. V Padove sa nachádza ešte mnoho ďalších bazilík, kostolov a palácov. Okrem nich je významnou historickou pamiatkou aj múr, ktorým je obohnaná celá Padova. V meste možno nájsť aj viacero múzeí, divadiel a taktiež najväčšie talianske insektárium.

420

 

Kúpiť za 386 €
657 € 41% kúpené 28x

Benátky - Luxusný Hotel President **** na 4 dni pre 2 osoby

Ďalšie zľavy

 
Všetky zľavy