Uzavretá zľava:

Túžite po dlhých a hustých mihalniciach? Mihalnice 3D Lashes / KVP- krásne a husté mihalnice, pri ktorých budete mať pocit, akoby boli vaše vlastné. Teraz so zľavou 64% len za 19,90 € !

 
63 € 68% --d --h --m kúpené 25x

Mihalnice 3D Lashes / KVP - doprajte si krásne a husté mihalnice

- 68% Mihalnice 3D Lashes / KVP - doprajte si krásne a husté mihalnice  

Kupón platí

Od dnes do 30.11 2012

V skratke

  • kupón platí  do 30.11.2012
  • na osobu neobmedzený počet kupónov
  • kupón platí na Mihalnice 3D Lashes
  • rezervácia nutná 2 dni vopred na tel.: 0948 641 888
  • vhodné ako darček
  • pokiaľ nezrušíte potvrdenú rezerváciu min. 24 hod. vopred, kupón prepadá
  • možnosť voľby Darčekového kupónu pri Objednávke

Kam s kupónom

JEIN Štúdio
Rajecká 1
Bratislava
e-mail: info@jeinstudio.sk
tel.:0948 641 888
www.jeinstudio.sk


Zväčšiť mapu

Doporučte známym:
Email
 

3D LASHES - predlžovanie vlastných mihalníc lepením.
Túžite po dlhých a hustých mihalniciach? Tak práve pre Vás je tu jedinečná ponuka predlžovania mihalníc revolučnou metódou 3D.

Za kupón získate predĺženie mihalníc technológiou 3D Lashes.

54

3D LASHES sa aplikuje priamo na individuálnu, prírodnú mihalnicu klientky. Postupuje sa po jednej mihalnici za druhou, až kým nedosiahneme look, ktorý potrebujeme.

3D LASHES sú profesionálne produkty vyrobené z jemného, prírodného a ohybného materiálu. Sú navrhnuté tak, aby boli absolútne identické s prirodzenými mihalnicami. Dostupné sú rôzne hrúbky, dĺžky a materiály.
Množstvo nastavených mihalníc a dosiahnutie určitého looku je závislé od množstva prírodných, vlastných mihalníc.
Pri aplikácii kozmetička klientku upozorní na starostlivosť pred aplikáciou a po aplikácii, na starostlivosť o mihalnice, očné okolie a pod. Prípadne ju upozorní na faktory, kedy sa musí aplikácia odložiť.

55

Tak ako aj vlasy, sú mihalnice v cykle obmieňania. Cyklus je u každej klientky iný – individuálny. A záleží aj na kozmetičke, akým spôsobom mihalnice aplikuje. Ak aplikuje predĺženie na mihalnicu, ktorá je vo fáze vypadnutia, tak vypadne aj s umelou. Ideálne pre stály efekt je dopĺňanie 2-3 týždne. To môže zistiť kozmetička buď pri konzultácii, alebo po prvom dopĺňaní, kde už vie odhadnúť frekvenciu doplňovania.

852

Aplikácia

Jedna z výhod predĺžených mihalníc je, že maskaru nebudete potrebovať. Vaše mihalnice budú krásne, silné a dlhé i bez maskary. Jedinú maskaru, ktorú môžete používať, je špeciálna objemová maskara a priesvitná ochranná maskara, ktorá predlžuje trvanlivosť spojov s ochrannou povrchovou vrstvou. Predĺžené mihalnice sa dajú jednoducho odstrániť špeciálnym odstraňovačom v priebehu niekoľkých minút. Nikdy neodstraňujte mihalnice nasilu, lebo si môžete poškodiť Vaše prírodné mihalnice.

525

Nepoškodzuje táto metóda vlastné mihalnice?

Lepidlá 3D LASHES sú flexibilné, takže nepoškodzujú vlastné mihalnice. Pokiaľ zdravotný stav klientky je v poriadku, a netrpí stresovým napätím táto služba jej prinesie len radosť. A jej okoliu tiež.

63 € 68% --d --h --m kúpené 25x

Mihalnice 3D Lashes / KVP - doprajte si krásne a husté mihalnice

Ďalšie zľavy

 
Všetky zľavy